Lehátko Anadi PLUS L-2XL (zesílený potah) L


4 590 

Katalogové číslo: lpanadi Kategorie: , ,

Více detailů o

Potah Batyline® je u lehátek verze PLUS zesílený, je tkán z dvou spojených vláken. Jeho pevnost je tedy ještě vyšší, než u klasického Batylinu. Více použitého materiálu je znát i na hmotnosti potahu. Je vhodný všude tam, kde se předpokládá větší mechanická zátěž potahu. 
– Ničí váš pes pelíšky – kouše, hrabe před ulehnutím?- Unavuje vás neustálá manipulace s velkým psím pelíškem, abyste udrželi domácnost v čistotě? Jeho rozebírání, praní a povlékání za účelem zbavení prachu, špíny a nepříjemného zápachu?- Vadí vám, že pelíšek s každým praním vypadá stále hůř?- Láká vás představa pelíšku, který vypadá dlouhodobě velmi dobře a psovi vydrží?                                                                  
– Máte dost neustálého uklízení pelíšku ze zahrady, kdykoliv začne pršet, sněžit?- Psi milují vyvýšená místa, navíc lehátko představuje ideální pružnou ortopedickou podporu a předchází otlakům – témata velmi aktuální u velkých a obřích plemen. Přesto se vám nedaří sehnat dostatečně pevné a stabilní lehátko, které by uneslo vašeho psa obřího plemene, nemluvě o tom, že byste si k němu mohli sami v rámci mazlení přilehnout?Řešením je NEREZOVÉ LEHÁTKO ANADI pro vnitřní i venkovní použití z top materiálů z EUCertifikováno TÜV SÜD Czech s.r.o. Inspekční certifikát evid. č. 08.827.253.
Konstrukce: všechny díly kvalitní nerezová ocel, jekl 25 x 25 mm, rohy jsou vyrobené ze speciálního plastu se skelnými vlákny, ve kterém je zalisovaná kovová vložka se závitem. Celá konstrukce je zpevněná na míru vyráběnými nerezovými prvky přivařenými k nožičkám, které se se ke konstrukci šroubují (od velikosti L). Lišta zabraňující prověšování potahu je rovněž z nerezové oceli.
Potah: original Batyline® – flexibilní kompozitní textílie pro vnitřní i venkovní použití. Výrobní proces termofixace zajišťuje výjimečnou odolnost proti roztržení. Složení příze zajišťuje barevnou stálost i při dlouhodobém umístění na přímém slunci, v horkém počasí se material neohřívá.
U psů, kteří ničí pelechy, vybavení domácnosti nebo kotce, doporučujeme nerezové rohy – ZDE, které překryjí okraje potahu.
Barva potahu: černáVelikosti (šířka x délka x výška) a nosnost:S – 40 x 60 x 15 cm pro psa do 30 kgM – 52,5 x 77,5 x 15 cm pro psa do 30 kg L – 67,5 x 95 x 19 cm pro psa do 50 kgXL – 80 x 110 x 24,5 cm pro psa do 70 kg2XL – 100 x 140 x 24,5 cm pro psa do 50 kg. Nad 50 kg – ZDE (vzhledem k poměru šířky konstrukce a délky, aby se předešlo propružování v nejdelší části, doporučujeme u psů nad 50 kg verzi se silnější konstrukcí).
V případě zájmu o lehátko se zvýšenou nosností 120 kg, zvolte verzi Anadi Massive.Lehátko je kompletně rozebiratelné, video montážní návod ZDE.Vlastnosti lehátka Anadi:- Pohodlné ležení, protiotlaková prevence a ideální pružná ortopedická podpora.- Snese maximální zátěž, a to ve všech velikostech.- Je stabilní při náskoku, hře, nerozviklá se.- Potah original Batyline® se díky originálnímu technickému řešení neprověšuje, má ideální střih, v rozích nejsou mezery, které mohou být příčinou zranění psa.- Je rozebiratelné, rozebírání a skládání nesnižuje životnost lehátka.- Je odolné vůči přímému a dlouhodobému působení povětrnostních vlivů (déšť, sníh, přímé slunce). Rychle schne, voda jím částečně prochází. Zůstává chladný na slunci, a to i tmavé barvy.- Velmi snadno se čistí lehátko i jeho okolí, při použití v interiéru ideální pelíšek pro alergiky – nejen psy, ale i jejich dvounohé společníky. Potah lze prát na 40 stupňů.- Pro větší komfort nebo v chladnějším období lze na lehátko jednoduše připnout pohodlnou matraci.- Vypadá dlouhodobě dobře i při venkovním nezastřešeném umístění díky použitým materiálům.- Použité materiály jsou nejvyšší kvality a pocházejí ze zemí EU.- Pelíšek na celý život – lehátko je kompletně servisovatelné, náhradní díly jsou skladem.
POZOR – možnost zapůjčení lehátka na 1 týden oproti záloze, ze které bude odečtena pouze doprava, nebo při následné koupi lehátka bude vráceno v plné výši.Můžete si tak ověřit, zda bude lehátko vašemu psovi vyhovovat, případně jaká velikost je pro něho nejvhodnější. Více info na telefonu 777 337 317. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lehátko Anadi PLUS L-2XL (zesílený potah)
L - kvalitně Produktový přehled - levně 352328