Leštěná nerezová známka kulatá malá průměr 2 cm oboustranně vláknový laser černý text


439 


Více detailů o

Nerezové známky – klasická jednoduchá elegance a osvědčená kvalita. Kulatá ID známka o průměru 2 cm je vhodná především pro malá a trpasličí plemena, nebo pro kočky. Malou známku může mít samozřejmě na obojku pes jakéhokoliv plemene, i toho největšího. Pokud vám vadí cinkání velké známky, pak je to ideální volba i pro velkého psa. Možnost gravírování textu na obě strany. 
Velikost
průměr známky 2 cm
Materiál 
Známka – leštěná nerezová ocel, kroužek – ocel s povrchovou úpravou.
Gravírování

rytí diamantovým hrotem. Jedná se o klasickou rytinu do kovu. V případě rytí lze vyrýt pouze jeden řádek na každou stranu! Pokud potřebujete více textu, zvolte laserování!
laserování vláknovým laserem na stříbrné nerezové známky. Text je vypálený přímo do nerezi černě, je tedy výraznější, lépe čitelný. Vláknový laser je – na rozdíl od k tomuto účelu běžné používanému CO2 laseru – silnější, vypaluje text přímo do nerezi.

Text, který chcete na známku vygravírovat, napište při realizaci objednávky do poznámky, text na jednotlivých řádcích oddělte čárkou. Např.: ŠMUDLA, 111222333
Pryskyřice
Na známku je možné nanést ochrannou vrstvu pryskyřice. Kromě ochranné funkce známka s pryskyřicí částečně omezí cinkání. Vzhledem k tomu, že jde už o náročnější výrobu na míru, vyžadujeme platbu předem převodem. Děkujeme za pochopení. Aplikace pryskyřice prodlouží dodací lhůtu, neboť je třeba každou stranu zapéct zvlášť.Při jakékoliv nejasnosti vás budeme před rytím kontaktovat telefonicky. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Leštěná nerezová známka kulatá malá průměr 2 cm
oboustranně
vláknový laser černý text - kvalitně Produktový přehled - levně 356526