LIPIO-SÉRUM SANTÁLOVÉ DŘEVO SPF6 pro suchou a citlivou pleť 30 ml


661 


Více detailů o

Lecitinové sérum se santalovým dřevem pro regeneraci suché citlivé pokožky a očního okolí se sklony k otokům se zvýšenou sluneční ochranou.

Jemná lecitínová emulze dřevitě květinové vůně pro péči o pokožku očního okolí při otocích.Santalový olej uklidňuje, uvolňuje nejenom při nervovém napětí, vnáší klid, podporuje ledvinové dráhy. Sérum napomáhá hydrataci, zlepšuje pohyb lymfatických tekutin, harmonizuje fyziologii pokožky. Určené je pro všechny typy pleti, hlavně pak pro péči o normální nebo suchou, zralou pokožku se sklony k otokům v oblasti očí. Protizánětlivých a uklidňujících účinků lze využít při péči o mastnou pleť se sklony k zánětlivým procesům, akné či v případě ekzémů.Při pravidelném používání je pokožka jemná, sametová, bez mastného povrchu.Ochranný faktor SPF 6 je vhodný zejména v období se zvýšenou sluneční intenzitou jako aktivní ochrana před UV zářením. Přípravek s SPF 6 není náhradou opalovacího přípravku.Vzhledem k dobré vstřebatolnosti je vhodné přípravek použít před nanesením řasenky.

Použití
Dle potřeby aplikujte několikrát denně 1-2 dávky přípravku na pokožku ošetřenou pleťovou vodou nebo tonikem. Lecitínovou emulzi jemně bez velkého tlaku vmasírujte do pokožky. 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

JOJOBOVÝ OLEJ
BRUTNÁKOVÝ OLEJ LZS
SANTÁLOVÉ DŘEVO Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

LIPIO-SÉRUM SANTÁLOVÉ DŘEVO SPF6 pro suchou a citlivou pleť
30 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355302