Lovecké vodítko kulaté hnědé ručně šité růžová 150 cm


1 060 

Katalogové číslo: kvodlov-h Kategorie: , ,

Více detailů o

Kulaté hnědé, 10 mm silné ručně šité jednoduché lovecké vodítko s vypouštěcí karabinou je určené pro náročné, kteří preferují styl, kvalitu a ruční práci před strojově dokonalou velkovýrobou. Je určené pro střední a velké psy. Barva prošití je volitelné. Spoje jsou lepené a 2x ručně prošité pevnou slam nití. Ruční šití dosahuje vyšší pevnosti, než šití strojové. 
Materiál – kožená šňůra
Vyrobeno z kvalitních hovězích usní českého původu. Kožená šňůra je vyráběná unikátním způsobem, aby byl zachován líc, který zajištuje její nejvyšší pevnost a kvalitu. Její tvar je ve skutečnosti oválný, i když obecný název je „kulatá“. Je měkká a nakonzervovaná hovězím lojem, takže nepraská, je odolná vůči vodě a má velmi dlouhou životnost. Při pravidelné údržbě se její životnost ještě prodlouží a vodítko udržíte ve velmi dobrém stavu. K ošetřování doporučujeme např. přírodní balzám na kůži níže v souvisejících produktech. Hnědá barva je zafixována a při běžných podmínkách nepouští.
Karabina a kování
Mosazná vypouštěcí karabina 65 mm – pevná rychlovypouštěcí karabina oblíbená při lovecké výcviku umožňuje rychlé vypuštění psa z vodítka. Mosazné karabině nevadí ani extrémní počasí – nezamrzne ani v tom největším mrazu. Kroužek je ze stejného materiálu.
Délka vodítka
Delší část vodítka, která je přes tělo psovoda, má volitelnou délku:
140 cm – pro štíhlou a průměrnou postavu i výšku,
150 cm – při vysoké postavě či plnoštíhlé.
Kratší část má délku 80 cm. Pokud by bylo vodítko určené pro malého psa typu jezevčík, je možné po předchozí domluvě tuto část prodloužit na 90 cm.
 
TIP – na druhé fotografii je vodítko v soupravě s polostahovacím obojkem viz související produkty. Pokud si objednáte soupravu, je na obojku použito stejné mosazné kování, jako u vodítka.
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lovecké vodítko kulaté hnědé ručně šité
růžová
150 cm - kvalitně Produktový přehled - levně 355104