Luxusní ortopedická sofa Anadi Royal z umělé kůže M – XL M Vzadu a vlevo


2 690 

Katalogové číslo: sofaanadi Kategorie: ,

Více detailů o

Luxusní ortopedická sofa pro psy s paměťovou pěnou je nejen velmi praktická a hygienická, ale je zároveň vkusnou ozdobou každého interiéru.
Je určena nejen pro psy s ortopedickými problémy a psí seniory, ale jako prevence je vhodná jako ležení pro všechny psy již od štěněte. Dostupná ve velikostech M pro malá a menší střední plemena, L pro střední plemena a XL pro velké psy.
Vlastnosti:

Sofa je ortopedická, ideální kombinace a poměr podpůrné a paměťové pěny,
stabilní široké okraje na stranách matrace slouží jako opora hlavy nebo zad, 
vyšší okraje předchází znečištění povrchu stěny, u které je sofa umístěná,
je hygienická, nevsakuje tekutiny, snadno a rychle se čistí,
vhodná pro alergiky, nevstřebává prach a pyly,
luxusní ozdoba každého interiéru, krásná i z dlouhodobého hlediska.

Složení:
Základ matrace tvoří kvalitní pěna s velmi dobrou oporou těla a tvarovou stálostí. Horní vrstvu tvoří paměťová pěna přizpůsobivá tělu, rozkládá jeho hmotnost a vytváří protitlak. Nejedná se o žádnou drť, z identických materiálů se vyrábí ortopedické matrace pro lidi. Díky nadstandardní výšce odolává proležení z dlouhodobého hlediska. Okraje na dlouhé i krátké straně matrace mají stálý tvar a jsou dostatečně široké. Mohou sloužit jako opora hlavy, někteří psi se k okrajům rádi přitulí a mají tak v čase odpočinku pocit většího bezpečí. Pokud je sofa umístěna u zdi, okraje jí chrání před znečištěním.
Potah matrace je vyroben z umělé kůže, která patří k nejpraktičtějším pevným potahovým materiálům. Do potahu se nevsakuje voda, nezapichují se do něho chlupy, nevstřebává jemný prach a pyly. Po vytření vlhkým hadrem, v případě většího zašpinění mýdlovou vodou, dosáhnete jednoduchým a rychlým způsobem hygienické čistoty. Nečistoty i mastnota ze psích pochoutek se z matrace lehce setře. Pelíšek z umělé kůže je tedy velmi vhodný především do domácností, v nichž některý z jejích členů trpí alergií či se alergie může potenciálně rozvinout u dětí (dědičné předpoklady).  Po vyčištění vypadá sofa dlouhodobě jako nová, oproti látkovým pelechům. Pikování dodává umělé kůži luxusní vzhled. Potah je opatřen zipy, matraci a okraje lze z potahu vyjmout. To je ale zbytečné, sofu vyčistíte velmi lehce vlhkým hadrem, houbičkou viz výše.
Rozměry:
M – 80 cm x 60 cm x 10 cm
L – 100 cm x 70 cm x 15 cm
XL – 120 cm x 80 cm x 15 cm
Vyrobeno v EU Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Luxusní ortopedická sofa Anadi Royal z umělé kůže M - XL
M
Vzadu a vlevo - kvalitně Produktový přehled - levně 356172