Martin System Tiny TT Trainer 1000 SSC - 30 dnů na vyzkoušení

Martin System Tiny TT Trainer 1000 SSC


13 680 

Katalogové číslo: Z125 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Martin System Tiny TT Trainer 1000 SSC – 30 dnů na vyzkoušení

Speciálně navržený výcvikový obojek TT 1000 SSC od světoznáme značky Martin System, který je proslulý svým technologickým náskokem. Ergonomicky tvarovaná vysílačka i přijímač, kompaktní provedení vám zajistí pohotový výcvik vašeho psa. Martin System TT 1000 SSC je výcvikový obojek na vzdálenost až 1000 metrů. TT 1000 SSC disponuje funkcemi zvuk a impulz, který si můžete nastavit až v 9 úrovních. Na ovládači si můžete vybrat ze 4 nastavení zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění). Díky progresivní technologie SSC máte zajištěnou stejně silnou stimulaci za nejrůznějších vnějších podmínek. Zapinání pomocí magnetu a možnost výcviku až dvou psů najednou, přikoupením dalšího přijímače. Obojek TT 1000 SSC je vhodný pro malé, střední a velké plemena.
 
Dosah obojku
Martin System TT 1000 SSC vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů. Dosah 100 metrů je vhodný i pro profesionální výcvik loveckých psů. Martin System TT 1000 SSC je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce
Martin System TT 1000 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka i přijímač jsou u Martin System TT 1000 SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. 
 
Vodotesnosť
Martin System TT 1000 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 
 
Počet psů
Martin System TT 1000 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. Pro nejmenší psy zakupte verzi Micro Trainer TT 1000 SSC.
 
Displej 
Martin System TT 1000 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele – typ korekce, počet psů, sílu impulsu.
 
Délka obojku
Martin System TT 1000 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 92 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.
 
 
Výhody

možnost upozornění pouze zvukem
impulz v 9 úrovních
LCD displej
kvalitní a propracovaný materiál
dosah až 1000 metrů
velká výdrž baterie

Nevýhody

žádné

Obsah balení

Vysílačka
Přijímač Tiny Trainer
Kontaktní body 14 mm
Polyuretanový řemínek šíře 19 mm
Lithiová baterie 3V CR2, 2 ks
Neonová zkušební výbojka
Zajišťovací řemínek na ruku pro ovladač
Křížový šroubovák (pro otevírání bateriového prostoru ovladače)
Návod Tento produkt vyrobila značka Martin System. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Martin System Tiny TT Trainer 1000 SSC Martin System Tiny TT Trainer 1000 SSC