Nabíjecí svítící obojek tlapky Multicolor 6 barev v 1 M Obojek s vodítkem – sleva 200 Kč


730 

Katalogové číslo: clight-paw-mc Kategorie: , ,

Více detailů o

Obojek je možné zakoupit samostatně nebo ve výhodném setu se svítícím vodítkem Multicolor 6v1 (popis vodítka ZDE). Při zakoupení setu ušetříte 200 Kč!
Nabíjecí svítící obojek s tlapičkami Multicolor je ideální při venčení za šera nebo tmy. Svítící tlapičky jsou velmi výrazné díky kvalitnímu vysoce svítivému LED osvětlení, takže máte stále přehled o svém psovi, i když se pohybuje navolno. Tlapičkový svítící obojek je nejen praktický, ale i velmi atraktivní, za tmy vypadá velmi hezky – ještě nikdy jsme nezažili tolik pozitivních reakcí kolemjdoucích, jako při venčení s tímto svítícím tlapičkovým obojkem. Nastavte si jednoduše barvu, na kterou zrovna máte náladu nebo která vám ladí s vaším outfitem. Vybírat můžete z červené, zelené, modré, žluté, růžové a tyrkysové. A nebo nechte obojek svítit všemi barvami, které se střídají po 7 vteřinách. 
Obojek je nabíjecí přes USB kabel, který je součástí, a vydrží v provozu až 12 h.
Obojek disponuje dvěma režimy – souvislé svícení 6 libovolných barev, vždy jedné konkrétní zvolené, a samovolné střídání všech 6 barev
Systém svícení – vysoce svítivá LED dioda s optickým vláknem, které rozvádí světle po celé délce řemínku. Světlo od diody mírně slábne. Je to je přirozený jev u této standardně používané technologie LED + optické vlákno, nepřekáží funkčnímu využití. Rozdíl se stává výraznějším při vybíjení baterie.
Velikosti

XS: 2,5 cm x 20 – 30 cm
S: 2,5 cm x 30 – 40 cm 
M: 2,5 cm x 40 – 50 cm 
L: 2,5 cm x 50 – 60 cm 

Návod k obsluze

1 – 6 zmáčknutí vypínače = souvislé svícení jedné konkrétní zvolené barvy
7 zmáčknutí = samovolné střídání 6 barev
8 zmáčknutí nebo podržení = vypnutí obojku

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Nabíjecí svítící obojek tlapky Multicolor 6 barev v 1
M
Obojek s vodítkem - sleva 200 Kč - kvalitně Produktový přehled - levně 356501