Naturea pamlsky polovlhké kočka kachna 100g - 30 dnů na vyzkoušení

Naturea pamlsky polovlhké kočka kachna 100g


69 

Katalogové číslo: Z2932 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Naturea pamlsky polovlhké kočka kachna 100g – 30 dnů na vyzkoušení

Vysoce aromatické a chutné pamlsky Naturea s polovlhkou konzistencí. Zdravá a výživná pochoutka s 88% obsahem masa a jater, která je ideální odměnou i náplní do interaktivních hraček. Drobnější velikost, která vyhovuje kočkám všech plemen i velikostí. Každá příchuť je doplněna o kloubní výživu (glukosamin a chondroitin), která přispívá ke zdraví pohybového aparátu kočky. Mořské řasy a zelenina, o které je receptura obohacena, mají nejen vysoké nutriční hodnoty, ale i lahodí všem kočičím jazýčkům. Díky kachně je tento pamlsek velice chutný.  Je známé, že kočky jsou vybíravé, a proto je receptura sestavena tak, aby prospívala kočičímu zdraví a zároveň lákala jejich mlsné jazýčky. Nechybí v ní ani hodnotné omega 3 a 6 mastné kyseliny.
 

Složení:
Čerstvá kachna, čerstvé kuře, čerstvá vepřová játra, čerstvá ryba, jablko, hruška, čočka, mořské řasy, glukosamin (1500 mg/kg), taurin (1600 mg/kg), chondroitin sulfát, zinek (665 mg/kg).
 
Analytické složky:
Hrubý protein 32 %, hrubý tuk 8 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý popel 9,5 %, vlhkost 20 %, Omega 3&6 mastné kyseliny 0,35 %, kalcium 1 %.
 
Výhody

skvěla chuť a receptura
88% čerstvého masa
glukosamin a chondroitin na klouby

Nevýhody

vyšší cena

Obsah balení

1x balení 100g Tento produkt vyrobila značka Naturea. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Naturea pamlsky polovlhké kočka kachna 100g Naturea pamlsky polovlhké kočka kachna 100g