NaviDog - 30 dnů na vyzkoušení

NaviDog


20 990 

Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o NaviDog – 30 dnů na vyzkoušení

Num Axes NaviDog je profesionální GPS obojek pro psy s dvojitou technologií lokalizace. Navidog využívá pro lokalizaci psa GPS signál a rádiové spojení. Dosah obojku je až 12 km přes rádiový signál a 7km přes GPS signál. Takže pokud je pes v relativně menší vzdálenosti, pracujete od začátku s GPS, pokud je již značně vzdálen a jeho signál je velmi slabý, "pomůžete si" nejprve pro určení jeho směru a první přiblížení k němu radiovou lokalizací a až se k němu přiblížíte, pro konečnou lokalizaci použijete opět GPS. Aktuální poloha psa se vám zobrazuje na displeji vysílačky. Obojek je velmi odolný a plně vodotěsný, takže je ideální pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, bahno, terén). Přikoupením dalších obojků, můžete pomocí jedné vysílačky sledovat až 250 psů najednou. V obojku je zabudovaný mikrofon, takže slyšíte pokud pes štěká. Na displeji se vám zobrazuje vzdálenost od psa a směr jakým se pohybuje. Zařízení je velmi jednoduché na používání, nevyžaduje spolupráci se sítí GSM a za spojení a provoz se tedy neplatí žádné poplatky. Jedná se o nemapový systém – i v GPS režimu je informace na displeji ve tvaru směr a vzdálenost k hledanému psu, nikoliv bod na mapě – není tedy zapotřebí stahovat žádné mapy.
 

 
Hlavní funkce

S jednou vysílačkou lze ovládat až 250 psů
Dosah obojku: 12 km v režimu rádia – 7 km v režimu GPS
Plně vodotěsný a ponořitelný obojek
lokalizace v režimu rádia : zvukový signál a vizuální signál vám řekne, kterým směrem váš pes je umístěn
umístění v režimu GPS : směrová šipka ukazuje směr a vzdálenost k psovi / pes se zobrazuje na LCD displeji
Indikátor vizuální pohybu a / nebo zvuk na přijímací terminálu ukazuje, zda je pes v pohybu, nebo zastaven
Vizuální indikátor a / nebo zvuku vám umožní zjistit, zda se pes štěká
možnost připojení sluchátek

 
Dosah obojku
Num Axes NaviDog vám pomůže lokalizovat Vašeho psa na vzdálenost až 12 km v režimu rádia a 7km v režimu GPS. Num Axes NaviDog je speciálně navržen pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, terén) a nedochází u něj ke ztrátě signálu jako u jiných typů GPS. 
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka i přijímač u Num Axes NaviDog je na Llithiové baterie 3,6V, SAFT LS 17500 s kapacitou 3600mAh. Jedná se o speciální baterie s obrovskou výdrží. Výdrž baterií je až několik měsíců a cena baterie je cca 250,-Kč.
 
Vodotěsnost 
U Num Axes NaviDog je vysílačka pouze voděodoln a přijímač je plně vodotěsný. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 
 
Počet psů 
Num Axes NaviDog je možné použít pro sledování  více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro 250 psůa sledovat polohu pomocí jedné vysílačky.
 
Displej 
Num Axes NaviDog má displej, na kterém se vám zobrazuje směr a vzdálenost od psa. Jedná se o nemapový systém – i v GPS režimu je informace na displeji ve tvaru směr a vzdálenost k hledanému psu, nikoliv bod na mapě – není tedy zapotřebí stahovat žádné mapy.
 
Délka obojku
Num Axes NaviDog má velmi pevný a kvalitní pogumovaný obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má výšku 21,5 x šířku 9 cm x hloubku 3,2 cm a její váha je 383 gramů. Přijímač má šířku 7,8 cm x výšku 3,7 cm x hloubku 3,8 cm a jeho váha je 203 gramů včetně obojku a baterie.
 
Výhody

lokalizace psa až na 12 km
zobrazení směru a vzdálenosti psa
velká výdrž baterií
možnost sledování až 250 psů najednou
pleně vodotěsné zařízení
zobrazení polohy psa na displeji
kombinace GPS a rádiového signálu

Nevýhody

větší rozměry a váha vysílačky

Obsah balení

GPS vysílačka
GPS obojek
Nastavitelný obojek
2x baterie
Magnetický klíč
Zajišťovací řemínek na ruku 
Cestovní taška
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Navidog. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

  • velikost: Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy
  • Zobrazení: Zobrazení
  • Zobrazení: Zobrazení
  • Počet psů: 1- 250 psů
  • Další parametry jsou zde…

Více fotek a obrázků:

NaviDog NaviDog