Nerezová známka 3 velikosti s obrázkem dle výběru LASER 2,5 cm


290 


Více detailů o

Nerezová známka patří jednoznačně mezi nejpevnější známky s dlouhou životností, která vydrží i hrubé zacházení. Kulatá nerezová známka je laserovaná, obrázek i texty na známce jsou výrazné,  černé. Známku dodáváme se slitinovým kroužkem.
3 velikosti

2 cm pro malé a trpasličí psy
2,5 cm pro střední a velké psy
3 cm pro velké a obří psy

Záleží na vaší preferenci, i obří plemeno může mít 2 cm známku. Nebo mohutné střední 3 cm známku. Ale logicky 3 cm známka pro malé plemeno vhodná není.
Způsob laserování
Na 1. stranu vylaserujeme obrázek dle vašeho výběru (vyberte si z obrázků viz poslední fotografie) a jméno vašeho psa. Pokud jméno psa u obrázku nechcete, obrázek bude o to větší.
Na 2. stranu vylaserujeme telefonní číslo nebo čísla, libovolný text. Text je výrazný a dobře čitelný, čím méně textu, tím je písmo větší a naopak. V podstatě jediné co zajímá nálezce ztraceného psa jsou telefonní čísla, ta by měla být na známce především. Další text tam může být také, ale je to v podstatě informace navíc, která nálezce nezajímá a díky většímu množství textu bude písmo menší, a tedy hůře čitelné. Co se týče množství textu, je třeba zohlednit i vybranou velikost známky. Co se vejde na 3 cm známku, nevejde se na 2 cm.
Postup objednání
Číslo vybraného obrázku (viz poslední foto u produktu), jméno pejska a text, který bude na druhé straně známky napište do poznámky, kterou najdete až na úplném konci objednávky. V případě jakékoliv nejasnosti vás budeme kontaktovat.
Info k laserování: Používáme vláknový laser, který dokáže – na rozdíl od pro tento účel běžně používaného CO2 laseru – text a obrázky vypálit přímo do nerezi. Vylaserovaný text je tak velmi trvanlivý, neodírá se. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Nerezová známka 3 velikosti s obrázkem dle výběru LASER
2,5 cm - kvalitně Produktový přehled - levně 356510