Neviditelný elektronický plot Canifugue Small


6 010 


Více detailů o

Elektronický ohradník CANIFUGUE Small francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů. Canifugue Small je vhodný pro psy a kočky od 5kg do 50kg, díky 8mi úrovním nastavení síly impulzu. Před samotnou korekční zónou se nachází zóna varovná. V té je pes upozorněn zvukem, že se blíží k zakázanému prostoru. Obě tyto oblasti jsou nastavitelné na základně, což je mezi elektronickými ohradníky unikátní. Celková oblast, kterou můžete psovi zakázat je nastavitelná od 30cm do 4m. Přijímač je vodotěsný a nabíjecí. Základna, vysílající signál do drátu, je napájena ze sítě adaptérem. Nastavujete na ní velikost varovné a korekční zóny.
Nastavení zón
CANIFUGUE má možnost volby nastavit korekční a varovnou zónu zvlášť. Jedná se o unikátní možnost, kterou jiné ohradníky nenabízejí. Můžete tedy používat pouze minimální varovnou zónu, což je vhodné zejména, pokud je malý pozemek, pes se pohrabává pod plotem, či tráví příliš mnoho času v upozorňovací zóně a vybíjí baterie (což není neobvyklé).
Šířka zóny je nastavitelná na základně, a to v rozmezí od 30cm do 4m, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 
Typ korekce 
Můžete nastavit jednu z 8mi úrovní impulzu. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí přepínače na přijímači.
 Drát v balení
Základní balení CANIFUGUE obsahuje 100 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 800m. 
Baterie a nabíjení
Přijímač CANIFUGUE je nabíjecí s indikací stavu nabití.  Základna je napájena ze sítě. Lze dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu nebo při nedostupnosti síťového zdroje. 
Vodotěsnost 
CANIFUGUE disponuje vodotěsným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí.  Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.
Počet psů 
CANIFUGUE je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 
Délka obojku
CANIFUGUE má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 55 cm. 
 Váha a rozměry
Základna má šířku 13,1cm, výšku 11,7cm a hloubku 4,1cm. Přijímač má šířku 4,4cm, výšku 2,8cm a hloubku 2,5cm a jeho váha je 23 gramů.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

plně vodotěsný přijímač
nabíjecí
8 úrovní impulsu
odolný přijímač
možnost nastavení výstražné i korekční zóny

vyš

 
V čem vám ohradník pomůže?

v efektivním odstranění nežádoucího utíkání psa ze zahrady či pozemku. Díky tomu nebudete muset psa přivazovat či zavírat do kotce nebo boudy. Pes bude mít tak větší svobodu a může se pohybovat zcela volně pouze ve vámi vytyčené oblasti.
ve spolehlivém odnaučení zlozvyků jako je rozplétání plotů, přeskakování plotu a zábran na pozemku
v přerušení nežádoucího chování ( podhrabávání pod plotem, hrabání hlíny, ničení záhonů a okrasné zahrady)

 

Technické parametry

Napájení
Nabíjecí

Počet psů
Neomezeně

Druh korekce
Zvuk, impulz

Vodotěsnost
Vodotěsný§

Nastavení impulzů
8 úrovní

Délka obojku
10-55cm

Rozměr přijímače
44x28x25mm

Hmotnost přijímače
23g

Obsah balení

základna
síťový zdroj základny
přijímač a obojek
adaptér a nabíjecí dok na přijímač
magnet pro vypnutí/zapnutí obojku a nastavení intenzity impulzu
4 ks elektrody
cívka anténního drátu délky 100 m
sada 20 ks praporků
3 ks spojky drátu
neonová testovací výbojka
originální a český návod k použití Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Neviditelný elektronický plot Canifugue Small - kvalitně Produktový přehled - levně 350751