Nosní olej DONOSOL 50 ml


391 


Více detailů o

Speciální olej na ošetření nosu při bolestivých dutinách.

Olejový přípravek pro období bolestivých dutin. Složky nosního oleje vykazují antimikrobiální, protizánětlivé a protiplísňové účinky. Napomáhají k vyloučení produktů zánětlivých procesů, pečují o nos a mají sekretolytické účinky. Obsažené éterické oleje z čajovníku, borovice, dobromysli, hřebíčku a eukalyptu působí proti rozmnožování a usazování nežádoucích mikroorganismů na sliznici nosu.

Použití
Dle potřeby i několikrát denně aplikujme 2-3 kapky přípravku na nosní okolí a ústí nosu.

Skladování
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

DOBROMYSL-OREGÁNO Éterický olej
Olej z jader andské růže
HŘEBÍČEK Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Nosní olej DONOSOL
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355328