NOSNÍ OLEJ pro usnadnění dýchání 20 ml


377 

Katalogové číslo: olej-1601 Kategorie: , ,

Více detailů o

Jemný olej pro ošetření nosu a podporu dýchání při rýmě.

Olejový pomocník při odřeném nosu nejen v období rýmy.Obsažené látky napomáhají vytváření ochranného filmu na nosní sliznici a ten zase ochraně sliznice před vysušováním, například vlivem ústředního topení.Oleje z máty, eukalyptu, mateřídoušky, citronu, šalvěje, dobromyslu a čajovníku jsou používány pro podporu dýchání při pylové alergii, senné rýmě. Obsažené éterické oleje jsou mimo jiné známé svým sekretolytickým účinkem a působením proti rozmnožování a usazování nežádoucích mikroorganismů.Nosní olej má uklidňující účinky a podporuje klidné dýchání.

Použití
Dle potřeby i několikrát denně aplikujme 1-2 kapky oleje na nosní okolí a ústí nosu.

Skladování
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Třezalkový olej OM W10, LS 62
MÁTA PEPRNÁ Éterický olej
EUKALYPTUS Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

NOSNÍ OLEJ pro usnadnění dýchání
20 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355334