Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 First - 30 dnů na vyzkoušení

Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 First


2 990 

Katalogové číslo: Z95 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 First – 30 dnů na vyzkoušení

Canicom 200 First je praktický elektronický výcvikový obojek s mimořádně zjednodušeným ovládáním. Předností elektronických výcvikových obojků řady CANICOM 200 je velmi malý, lehký a skladný ovladač bez vnější antény, který se snadno vejde i do malé kapsičky nebo uschová v ruce. Ergonomický design. Je třeba vzít v úvahu zamýšlené použití: Dosah 200 m může být při výcviku v terénu nedostatečný – je vždy uváděn na rovině bez překážek, v členitém nebo zalesněném terénu samozřejmě klesá (v důsledku vlastností šíření radiových vln).
 
Dosah obojku
Num Axes Canicom 200 First vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Num Axes Canicom 200 First je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Num Axes Canicom 200 First má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 5-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 
 
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen 3V baterií, typ CR2450, jejíž stav vám ukazuje na LCD displayi. Přijímač je taktéž napájen 3V baterií, typ CR2,jejíž stav Vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 
 
Vodotěsnost 
Num Axes Canicom 200 First je dodáván s vodotěsným přijímačem, avšak ne ponořitelným. Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu, ale nekoupají se.
 
Počet psů 
Num Axes Canicom 200 First není možné použít pro ovládání více psů najednou (tuto možnost má např. typ Num´Axes Canicom 5.5202).
 
Displej 
Num Axes Canicom 200 First má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
 
Délka obojku
Num Axes Canicom 200 First má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 9,6 cm, hloubku 1,8 cm a její váha je 40 gramů. Přijímač má šířku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 
 
 
Výhody

malá lehká vysílačka
velká výdrž baterií
přijímač kompatibilní se všemi vysílači Canicom
možnost nastavení 5ti úrovní impulsu 
jednoduché ovládání 

Nevýhody

dosah jen 200 metrů
pouze zvuk a impulz

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Canicom. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 First Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 First