Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 - 30 dnů na vyzkoušení

Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200


3 690 

Katalogové číslo: Z100 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 – 30 dnů na vyzkoušení

Přednost elektronického výcvikového obojku řady Canicom 200 je, že je velmi malý, lehký a má skladný ovladač bez vnější antény, který se snadno vejde i do malé kapsičky nebo uschová v ruce. Ergonomický design. Je třeba vzít v úvahu zmýšlené použití: dosah 200m může být při výcviku v terénu nedostatečný.Dosah je vždy uváděn na rovině bez překážek, a proto v členitém nebo zalesněném terénu samozřejmě bude klesat (v důsledku vlastností šíření radiových vln). Pokud však nepotřebujete vašeho pejska cvičit na velké vzdálenosti, je Canicom 200 zcela dostačující pro základní výcvik psa. Výhodou je nastavení korekce v 9-ti úrovních, můžete si tak nastavit ideální korekci pro vašeho psa. 
 
Dosah obojku
Num Axes Canicom 200 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Num Axes Canicom 200 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Num Axes Canicom 200 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 
 
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen 3V baterií, typ CR2450, jejíž stav vám ukazuje na LCD displayi. Přijímač je taktéž napájen 3V baterií, typ CR2, jejíž stav vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 
 
Vodotěsnost 
Num Axes Canicom 200 je dodáván s plně vodotěsným přijímačem. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody.  Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.
 
Počet psů 
Num Axes Canicom 200 není možné použít pro ovládání více psů najednou (tuto možnost má např. typ Num´Axes Canicom 5.500). 
 
Displej 
Num Axes Canicom 200 má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
 
Délka obojku
Num Axes Canicom 200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 9,8 cm, hloubku 1,8 cm a její váha je 50 gramů. Přijímač má šířku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 
 
 
Výhody

LCD displej
malá a lehká vysílačka
velká výdrž baterií
možnost nastavení 9ti úrovní impulsu 
jednoduché ovládání 

Nevýhody

dosah jen 200 metrů
nelze rozířit pro výcvik dalšího psa

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Testovací výbojka
CZ, EN návod Tento produkt vyrobila značka Canicom. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200 Num´Axes výcvikový obojek Canicom 200