Num´Axes výcvikový obojek Canicom 5.1500 - 30 dnů na vyzkoušení

Num´Axes výcvikový obojek Canicom 5.1500


16 760 

Katalogové číslo: Z126 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Num´Axes výcvikový obojek Canicom 5.1500 – 30 dnů na vyzkoušení

Num Axes Canicom 5.1500 je moderní elektronický výcvikový obojek nové řady CANICOM 5 s dosahem až 1500 metrů. Vhodný pro malá, střední i velká plemena psů. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace, impuls a booster. Ovladač je vybaven velmi užitečným tlačítkem pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou velikost, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto "pohotovostní" tlačítko je pak možno použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná. Tento model je velmi vhodný zejména pro lovecký výcvik a práci v terénu, na velké vzdálenosti a popř. s více psy. Doporučujemem všem profesionálním kynologům a myslivcům pro výcvik profesních psů. V případě, že počítáte v budoucnu s použitím pro dva, tři nebo čtyři psy, doporučujeme dokoupit další přijímače. 
  
Dosah obojku
Num Axes Canicom 5.1500 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 metrů. Dosah 1500 metrů je dostatečný spíše pro základní výcvik, ale kvalitou obojek odpovídá i profesionálním účelům. Num Axes 5.1500 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Num Axes Canicom 5.1500 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 25-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 
 
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen 3V baterií, jejíž stav vám ukazuje na LCD displayi. Přijímač je osazen 3V lithium baterií. 
 
 
Vodotěsnost 
Num Axes Canicom 5.1500 je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody.  Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.
 
Počet psů 
Num Axes Canicom 5.1500 lze po koupi dalších přijímačú použít pro výcvik až čtyř psů. Jednoduše si můžete na vysílačce přepínat mezi ostatními psy. 
 
 
Displej 
Num Axes Canicom 5.1500 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
 
 
Délka obojku
Num Axes Canicom 5.1500 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 6,2 cm, výšku 13,2 cm, hloubku 3,1 cm a její váha je 130 gramů včetně baterie. Přijímač má šířku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 
 
Výhody

plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
dosah až 1500 metrů
velká výdrž baterií
25 úrovní impulsu a funkce booster
odolný přijímač i vysílačka
jednoduché ovládání

Nevýhody

vyšší cena

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Adaptér
Poutko na krk
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Canicom. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Num´Axes výcvikový obojek Canicom 5.1500 Num´Axes výcvikový obojek Canicom 5.1500