Obojek kožený hnědý šířka 2,2 – 2,6 cm 2,6 cm x 32,5 – 38 cm bez embosování


199 

Katalogové číslo: 07107-h Kategorie: , ,

Více detailů o

Kožený obojek vyrobený z kvalitní hovězí kůže podšitý. Má velmi promyšlený střih – aby mohlo být dosaženo větší šířky i pro menší plemena, je obojek zúžený u přezky. Díky tomu je použité menší, tedy lehčí kování. Takže přestože je obojek širší, není těžký a nezatěžuje krční svalstvo malých plemen. Je určen pro malá až střední plemena, díky příjemné šířce dobře padne štěňatům velkých plemen. 
MOŽNOST EMBOSOVÁNÍ TEXTU DO OBOJKU
Embosovat text na obojek lze jednostranně nebo oboustranně. Tzn. pokud bereme očko, ke kterému připínáme vodítko jako střed, může být vyembosované jméno psa pouze na jedné straně vedle očka (viz foto) nebo na obou stranách. Přičemž u oboustranné varianty se může jednat o souvislý nápis – např. jméno psa, které na druhé straně pokračuje jménem CHS, nebo to může být jednoslovné jméno psa vyembosované na obou stranách. Rovněž lze embosovat na jednu stranu jméno psa a na druhou stranu vedle očka telefonní číslo majitele. Anebo něco úplně jiného – záleží na vaší fantazii..
Na obojky v šíři 2,2 cm lze embosovat text pouze bez diakritiky.Text, který chcete na obojek embosovat napište prosím při realizaci objednávky do poznámky.POZOR  – v případě obojku s embosovaným textem – protože se jedná o výrobu „na míru“, tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při závadě obojku způsobené výrobcem.Z tohoto důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. Napište nám proto prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. Nebo ještě lépe – pokud má pes klasický obojek, změřte délku pásku bez přezky až k dírce, na kterou obojek zapínátel. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Pokud si nebudete jistí, kontaktujte nás telefonicky nebo se v ideálním případě zastavte s pejskem osobně a obojek mu před embosováním vyzkoušíme. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Obojek kožený hnědý šířka 2,2 - 2,6 cm
2,6 cm x 32,5 - 38 cm
bez embosování - kvalitně Produktový přehled - levně 351709