Obojek luxusní mastná kůže červený šíře 3 – 4,5 cm 4,5 cm x 55 – 65 cm oboustranné embosování


1 321 

Katalogové číslo: mkcv Kategorie: , ,

Více detailů o

Obojek z mastné hovězí kůže uspokojí i náročné majitele psů – spojuje v sobě vynikající kvalitu provedení a luxusně vyhlížející design. Na vnitřní straně příjemná semišová kůže, obojek je nýtovaný s dvěma déčky, z dvojité lepené a prošité vrstvy.
Obojek je vhodný pro menší až obří plemena. V některých velikostech ho nabízíme až ve třech šířkách, neboť obojek ve stejné délce může sedět více plemenům (např. loveckým plemenům, ovčákům a teriérům typu bull může sedět obojek ve stejné délce, ale v jiné šířce).
Barva: červenáTIP – obojek vynikne v soupravě s ručně šitým vodítkem z mastné kůže – viz níže „související produkty“.MOŽNOST EMBOSOVÁNÍ TEXTU DO OBOJKU (viz foto)Embosovat text na obojek lze jednostranně nebo oboustranně. Tzn. pokud bereme očko, ke kterému připínáme vodítko jako střed, může být vyembosované jméno psa pouze na jedné straně vedle očka nebo na obou stranách. Přičemž u oboustranné varianty se může jednat o souvislý nápis – např. jméno psa, které na druhé straně pokračuje jménem CHS, nebo to může být jednoslovné jméno psa vyembosované na obou stranách (viz foto). Rovněž lze embosovat na jednu stranu jméno psa a na druhou stranu vedle očka telefonní číslo majitele. Anebo něco úplně jiného – záleží na vaší fantazii..Font embosovaného textu viz fotografie. Upozorňujeme, že vzhledem k specifickým vlastnostem mastné kůže ve spojení s červenou barvou může být embosovaný text nejednotně probarvený.Text, který chcete na obojek embosovat napište prosím při realizaci objednávky do poznámky.
Tabulka velikostí

ŠÍŘKA obojku
DÉLKA obojku
Délka od první dírky k poslední,

 
 
tj. pro OBVOD KRKU PSA od – do

3 cm
50 cm
32 cm – 42 cm

3 cm
55 cm
38 cm – 48 cm

3 cm
60 cm
43 cm – 53 cm

4 cm
55 cm
36 cm – 46 cm

4 cm
60 cm
42 cm – 51 cm

4,5 cm
60 cm
40 cm – 50 cm

4,5 cm
65 cm
45 cm – 55 cm

4,5 cm
70 cm
50 cm – 60 cm

4,5 cm
75 cm
55 cm – 65 cm

POZOR  – v případě obojku s embosovaným textem – protože se jedná o výrobu „na míru“, tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při závadě obojku způsobené výrobcem.Z tohoto důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. Napište nám proto prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Rovněž zvažte šířku obojku. Pokud si nebudete jistí, kontaktujte nás telefonicky nebo se v ideálním případě zastavte s pejskem osobně a obojek mu před embosováním vyzkoušíme. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Obojek luxusní mastná kůže červený šíře 3 - 4,5 cm
4,5 cm x 55 - 65 cm
oboustranné embosování - kvalitně Produktový přehled - levně 352139