Obojek s libovolným plemenem, všechny velikosti 4 cm x 47 – 58 cm oranžová


922 

Katalogové číslo: ot-plemeno Kategorie: ,

Více detailů o

Originální obojek z kvalitní vrchové hovězí kůže podšitý s vybraným plemenem – obrázek + název plemene. Barva obojku dle výběru.
Potisk: Kvalitní odolný digitální tisk tvrzený UV světlem.
Velikosti:
Všechny velikosti – od čivavy po bernardýna. Uvedený rozsah délky = obvod krku psa měřený napevno. Obvod krku psa by se měl nacházet ideálně přibližně ve středu uvedeného rozsahu, pokud se jedná o dospělého psa. Tento rozměr nám můžete do poznámky – ověříme správnost výběru. Pokud máte obojek s klasickým zapínáním, změřte pásek bez přezky k dírce, na kterou obojek zapínáte, a uveďte do poznámky tento rozměr. Jde o výrobek na míru, který nelze vyměnit – vyběr správné velikosti je tedy obzvlášť důležitý.
4 nejmenší velikosti obojku mají promyšlený tvar – jsou dostatečně široké, ale před přezkami zúžené. Díky tomu může být kování menší a obojky v nejmenších velikostech jsou tak celkově lehké a tedy vhodné a nezatěžující i pro ty nejmenší pejsky. 
VÝROBEK NA MÍRU – PLATBA MOŽNÁ POUZE PŘEVODEM
POSTUP OBJEDNÁNÍ:

Rozklikněte okénka a zvolte si požadovanou variantu – velikost obojku (čtěte výše „Velikosti“) a barvu obojku. Možné barvy obojku můžete vidět na posledním obrázku obojků se jménem – výběr barev je stejný i u obojků s plemenem.
Do políčka „Poznámka“ (na konci objednávky nad tlačítkem „Odeslat“) napište název plemene, které má být na obojku. Dále napište, v jaké řeči bude název plemene na obojku (v češtině, angličtině, apod.).
Do poznámky napište i obvod krku vašeho pejska, abychom ověřili správnou volbu velikosti.
V případě nejasností vás budeme kontaktovat. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Obojek s libovolným plemenem, všechny velikosti
4 cm x 47 - 58 cm
oranžová - kvalitně Produktový přehled - levně 351836