Obojek s vlastním textem, všechny velikosti 2,6 cm x 37 – 42,5 cm modrá


669 

Katalogové číslo: ot-text Kategorie: ,

Více detailů o

Originální obojek z kvalitní vrchové hovězí kůže podšitý kůží, s vlastním textem, vybraným obrázkem a barvou.
Potisk: Digitální tisk tvrzený UV světlem.
Barvy (viz první foto):
Zelená, šedá, bílá, běžová, modrá, oranžová, růžová
Obrázek (viz druhé foto):
1. lebka, 2. srdce, 3. kost, 4. beruška, 5. tlapka, 6. kytka, 7. 2 srdce, 8. slunečnice, 9. motýl, 10. bomba, 11. barevná květina, 12. srdce čtverec
Velikosti:
Všechny velikosti – od čivavy po bernardýna. Uvedený rozsah délky = obvod krku psa měřený napevno. Obvod krku psa by se měl nacházet ideálně přibližně ve středu uvedeného rozsahu, pokud se jedná o dospělého psa. Tento rozměr nám můžete do poznámky – ověříme správnost výběru. Pokud máte obojek s klasickým zapínáním, změřte pásek bez přezky k dírce, na kterou obojek zapínáte, a uveďte do poznámky tento rozměr. Jde o výrobek na míru, který nelze vyměnit – vyběr správné velikosti je tedy obzvlášť důležitý.
4 nejmenší velikosti obojku mají promyšlený tvar – jsou dostatečně široké, ale před přezkami zúžené. Díky tomu může být kování menší a obojky v nejmenších velikostech jsou tak celkově lehké a tedy vhodné a nezatěžující i pro ty nejmenší pejsky. 
Upozornění:
Délku nápisu je třeba přizpůsobit dle vybrané velikosti obojku – na 30 cm dlouhý obojek se nemůže vejít stejný nápis jako na obojek dlouhý 80 cm.
POZOR: VÝROBEK NA MÍRU – PLATBA MOŽNÁ POUZE PŘEVODEM
POSTUP OBJEDNÁNÍ:
– Rozklikněte okénko a zvolte si vhodnou velikost (čtěte výše „Velikosti“). Dále si zvolte barvu obojku (ukázky barev viz společné foto obojků).
– Prohlédněte si první a druhou fotografii u produktu a vyberte si font písma a 1 – 4 obrázky (dle velikosti obojku a délky nápisu). Obrázek bude umístěný před nebo za textem, případně samostatně (samozřejmě obojek může být i bez obrázku nebo bez textu s obrázkem).
– Pak pokračujte v objednávce až k samému závěru, k políčku „Poznámka“, které je nad tlačítkem „Odeslat objednávku“.
– Do políčka „Poznámka“ napište: zvolenou barvu obojku, zvolený obrázek (nemusí být), text, který bude na obojku (čtěte výše „Upozornění“) a font (dle první fotografie): klasický (Arya, Coudy, Icarus), retro (Nikitta, Elaina), crazy (Barney) nebo staroanglický (pitbull). A nakonec barvu textu, můžete si zvolit POUZE z těchto barev: antracit, hnědá, modrá, červená, zelená, růžová.
 – Objednávku odešlete. Pokud nám bude cokoliv nejasné, nemějte obavu, budeme Vás kontaktovat.
Pozn. obojky v délce 70 cm jsou do vyprodání podšité mikroplyšem. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Obojek s vlastním textem, všechny velikosti
2,6 cm x 37 - 42,5 cm
modrá - kvalitně Produktový přehled - levně 351882