Obojek se jménem a telefonem mastná kůže whisky šíře 3 – 4,5 cm 3 cm x 32 – 42 cm oboustranné embosování


1 081 

Katalogové číslo: mkw-emb Kategorie: ,

Více detailů o

Obojek z mastné hovězí kůže uspokojí i náročné majitele psů – spojuje v sobě vynikající kvalitu provedení a luxusně vyhlížející design. Na vnitřní straně příjemná semišová kůže, obojek je nýtovaný s dvěma déčky, z dvojité lepené a prošité vrstvy.
Obojek je vhodný pro menší až obří plemena. V některých velikostech ho nabízíme až ve třech šířkách, neboť obojek ve stejné délce může sedět více plemenům (např. loveckým plemenům, ovčákům a teriérům typu bull může sedět obojek ve stejné délce, ale v jiné šířce).
Barva: whiskyTIP – obojek vynikne v soupravě s ručně šitým vodítkem z mastné kůže – viz níže „související produkty“.
EMOBOSOVÁNÍ JMÉNA A TELEFONNÍHO ČÍSLAEmbosovat text na obojek lze jednostranně nebo oboustranně. Tzn. pokud bereme déčko (očko), ke kterému připínáme vodítko jako střed, může být vyembosované jméno psa nebo telefonní číslo pouze na jedné straně vedle středového déčka – pak se jedná o embosování jednostranné. Nebo může být embosování na obou stranách vedle středového déčka, např. na jedné straně jméno psa, na druhé telefonní číslo, případně jméno psa na obou stranách, pak se jedná o embosování oboustranné. 
Aktuální font embosovaného textu viz fotografie rotvajlera s obojkem s nápisem Oliver!
Text, který chcete na obojek embosovat napište prosím při realizaci objednávky do poznámky.
Tabulka velikostí

ŠÍŘKA obojku
DÉLKA obojku
Délka od první dírky k poslední,

 
 
tj. pro OBVOD KRKU PSA od – do

3 cm
50 cm
32 cm – 42 cm

3 cm
55 cm
38 cm – 48 cm

3 cm
60 cm
43 cm – 53 cm

4 cm
55 cm
36 cm – 46 cm

4 cm
60 cm
42 cm – 51 cm

4,5 cm
60 cm
40 cm – 50 cm

4,5 cm
65 cm
45 cm – 55 cm

4,5 cm
70 cm
50 cm – 60 cm

4,5 cm
75 cm
55 cm – 65 cm

 
POZOR  – v případě obojku s embosovaným textem – protože se jedná o výrobu „na míru“, tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při závadě obojku způsobené výrobcem.
Z výše uvedeného důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. V případě vašeho zájmu o ověření velikosti vybraného obojku i z naší strany, napište prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Rovněž zvažte šířku obojku. Pokud si nebudete jistí, kontaktujte nás telefonicky nebo pokud nejste z daleka nebo budete mít cestu kolem, zastavte se s pejskem osobně a obojek mu před embosováním vyzkoušíme. V případě osobní návštěvy je možné předem domluvit termín, kdy bude možné obojek vyembosovat na počkání. Při osobní návštěvě ho na místě vyzkoušíte, zaplatíte a rovnou si ho odnesete i s vyembosovaným textem.
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Obojek se jménem a telefonem mastná kůže whisky šíře 3 - 4,5 cm
3 cm x 32 - 42 cm
oboustranné embosování - kvalitně Produktový přehled - levně 356735