Obojek se jménem dvoubarevný kožený žlutý 3,2 cm x 30 – 39 cm


792 

Katalogové číslo: 04120-zl-t Kategorie: ,

Více detailů o

Luxusně zpracovaný celokožený obojek dvoubarevný s tiskem jména psa (obrázku, telefonního čísla). Na rubu i líci obojku je kvalitní hovězina rozdílné barvy. Protože na tomto obojku není přemíra kování, oko je u přezky, je tento obojek i přes svojí šířku a pevnost příjemně lehký. Takže je vhodný i pro malá plemena, kterým chtějí jejich majitelé dopřát širší, ale pohodlné obojky.

Barva obojku se řídí vrchní kůží.
Tisk: digitální UV LED tisk (tisk je vytvrzen do kůže UV světlem) 
Možnosti tisku
Obrázek (viz druhé foto):
1. lebka, 2. srdce, 3. kost, 4. beruška, 5. tlapka, 6. kytka, 7. 2 srdce, 8. slunečnice, 9. motýl, 10. bomba, 11. barevná květina, 12. srdce čtverec
Text
Napište prosím text, který chcete na obojek vytisknout po poznámky (poznámku najdete až na konci objednávky nad tlačítkem Odeslat). Font písma si vyberte na třetím ilustrativním fotu (s jiným typem obojků) a napište ho rovněž do poznámky včetně požadované barvy písma.
FONT: klasický (Arya, Coudy, Icarus), retro (Nikitta, Elaina), crazy (Barney) nebo staroanglický (pitbull).
BARVA: můžete si zvolit POUZE z těchto barev: antracit, hnědá, modrá, červená, zelená, růžová. Pokud nám bude cokoliv nejasné, budeme vás kontaktovat. 

! POZOR! – u obojku s tiskem se jedná o „výrobu na míru“, takže je nutná platba předem převodem.
V případě obojku s textem – protože se jedná o výrobu „na míru“, tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při výrobní vadě.Z tohoto důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. Napište nám proto prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Máte-li možnost, zastavte se s pejskem osobně v naší prodejně a obojek mu vyzkoušíme. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Obojek se jménem dvoubarevný kožený žlutý
3,2 cm x 30 - 39 cm - kvalitně Produktový přehled - levně 353088