Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem 15 ml


389 


Více detailů o

Jemný oční krém s růžovým olejem určený pro suchou pokožku oční krajiny.

Regenerační oční krém s růžovým olejem pro péči o oční okolí. Bulharský růžový olej je známý svým intenzivním působením na suchou pokožku a zmírňováním tvorby vrásek. Obsažené suroviny regenerují pokožku a zajišťují její vláčnost. Díky použitým rostlinným olejům je krém vhodný pro citlivou a jemnou pokožku.Pravidelným používáním může dojít ke zmírnění otoků okolo očí.Při vniknutí do oka dojde k mírnému štípání.Krém lehce vklepáváme pomocí bříšek prstů do pokožky.

Použití
Přiměřené množství krému aplikujte 1-2x denně do očního okolí a oblouku obočí. Krém lehce vklepávejte prsty, pokožku nenapínejte.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

RŮŽE Éterický olej
Sheabutter /bambucké máslo/
JOJOBOVÝ OLEJ

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem
15 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355217