Odstraňovač klíšťat originál O´TOM 2 velikosti s karabinou fialová


149 

Katalogové číslo: otom2k Kategorie: , ,

Více detailů o

Originál O’TOM / Tick Twister® na odstraňování klíšťat francouzského výrobce, 2 velikosti v balení, je velmi funkční a bezpečný. Rychle a jednoduše vyndáte svému psovi a jiným zvířatům, sobě nebo svým dětem neporušené klíště. Praktické balení clipbox, což je úložný box ve formě karabiny, který lehce zavěsíte na batoh, klíče, vodítko, poutko apod. – viz foto.
! POZOR, originál je jen jeden, a v tomto případě to platí dvojnásobně. Náš trh zaplavily čínské napodobeniny, které vypadají na první pohled úplně stejně, ale jsou mnohem levnější. Klíště s nimi většinou ani nenaberete, ve vidličce je příliš velká mezera. Nebo v horším případě, pokud se vám to podaří, se může stát, že klíště přeříznete – hrany jsou příliš ostré.
Odstraňovač klíšťat O´TOM používáme těměř 20 let pro sebe, své děti, své psy a kočky. Klíště vytáhneme během několika sekund a vždy neporušené. Bohužel máme zkušenost i s levnou čínskou napodobeninou – viz výše.
Návod – viz druhá fotografie:
1. Podle velikosti klíštěte vyberte vhodnou velikost pinzety.2. Podeberte klíště.3. Točivým pohybem a jemným tažením vzhůru klíště vytáhněte.
 
 
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Odstraňovač klíšťat originál O´TOM 2 velikosti s karabinou
fialová - kvalitně Produktový přehled - levně 356176