Odstraňovač klíšťat originál O´TOM 3 velikosti


159 


Více detailů o

Originál O’TOM / Tick Twister® na odstraňování klíšťat francouzského výrobce, 3 velikosti v balení, je velmi funkční a bezpečný. Rychle a jednoduše vyndáte svému psovi a jiným zvířatům, sobě nebo svým dětem neporušené klíště. Toto balení obsahuje navíc třetí, nejmenší pinzetu určenou na mikro klíšťata (larvy a nymfy), tzn. lidská, protože na psovi je v srsti nenajdete.

nejmenší pinzeta je určena na extra malá, mikro klíšťata, larvy a nymfy
střední pinzeta na čerstvě zakousnutá dospělá klíšťata – tuto pinzetu budete používat nejčastěji. U psů ve většině případů.
velká pinzeta na nasátá dospělá klíšťata.

! POZOR, originál je jen jeden, a v tomto případě to platí dvojnásobně. Náš trh zaplavily čínské napodobeniny, které vypadají na první pohled úplně stejně, ale jsou mnohem levnější. Klíště s nimi většinou ani nenaberete, ve vidličce je příliš velká mezera. Nebo v horším případě, pokud se vám to podaří, se může stát, že klíště přeříznete – hrany jsou příliš ostré.
Odstraňovač klíšťat O´TOM používáme těměř 20 let pro sebe, své děti, své psy a kočky. Klíště vytáhneme během několika sekund a vždy neporušené. Bohužel máme zkušenost i s levnou čínskou napodobeninou – viz výše.
Návod – viz druhá fotografie:
1. Podle velikosti klíštěte vyberte vhodnou velikost pinzety.2. Podeberte klíště.3. Točivým pohybem a jemným tažením vzhůru klíště vytáhněte.
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Odstraňovač klíšťat originál O´TOM 3 velikosti - kvalitně Produktový přehled - levně 356180