Original Vetbed deka pro psy s protiskluzem M modrá


599 

Katalogové číslo: vetbedp Kategorie: ,

Více detailů o

Vetbed, čili Veterinary bedding je fukční protiotlaková deka pro psy nejvyšší kvality. V Evropě se používá již od roku 1960. Díky své vlastnosti si lůžko, původně určené pro lidské potřeby, brzy našlo příznivce z řad veterinářů, chovatelů a majitelů psů. Vzhledem k tomu, že se nejedná o tkanou textilii, můžete základní velikost deky Vetbed případně upravit (zastřihnout) dle individuálních požadavků (např. přizpůsobit rozměrům boudy, na lehátko, do kufru auta, porodní bedny, klece, pelíšku, plastové vaničky), aniž by došlo k nežádoucímu třepení. Pomocí Vetbedu můžete maximálně vylepšit jakýkoliv pelíšek, a udělat z něho suché, teplé a měkoučké místečko pro svého čtyřnohého kamaráda. Použitelný je samozřejmě i samostatně. Vetbed není žádná „designovka“, ale velmi praktická funkční deka, kterou psi milují a jejich majitelé většinou nezůstávají u jedné. 
Vlastnosti veterinární psí deky Vetbed

odvádí vlhkost od těla psa, výborné savé a termoizolační vlastnosti
nealergenní, stálobarevná, netoxická
protiskluzová vrstva – spodní část deky je pogumovaná
32 – 35 mm dlouhá dutá vlákna v gramáži kolem 2000 g/m2

Barvy
Antracit – foto č. 1, 2, 8, 9, růžová – foto č. 3, 8, fialová – foto č. 3, 4, 6, 8, šedá, hnědá – foto č. 3, bordó – foto č. 4, zelená, modrá – foto č. 5, světle zelená – foto č. 7
Velikosti
k dostání ve třech velikostech, přičemž absolutně nejprodávanější je univerzální velikost M – cca 80 x 100 cm. Je vhodná pro střední až obří plemena (přestože pro obří je ideální velikost L, vystačí i s touto) nebo pro fenu se štěňaty malého až středního plemene. Vejde se do běžné pračky.- S – cca 50 x 80 cm je vhodná pro malá až střední plemena, ale např. na cestování, jako vložka do pelechu apod. může být dostačující i pro větší plemena psů.- L – cca 100 x 160 cm je vhodné např. pro fenu se štěňaty středního až většího plemene, pro skupinu psů – dva až tři střední nebo dva velké psy, nebo pro psa obřího. Udaná velikost se může lišit o několik cm +/-. Do běžné pračky se nevejde, musí mít speciální velký buben.
Použití
– ideální v boji s otlaky u krátkosrstých plemen,- velmi vhodný pro staré psy či psy s ortopedickými problémy,- nejen při venkovním použití prevence prochlazení,- nepostradatelný pomocník při odchovu štěňat – speciální vlákno odvádí vlhkost, takže štěňata jsou stále v suchu a teple – princip jako u dětských plen, pod Vetbed doporučujeme savou pratelnou nepromokavou podložku, která pohltí moč, zvýší komfort štěňat a ochrání podlahu – ZDE- pro běžné použití – do boudy, na zahradu, na lehátko, do pelíšku, do plastové vany, nebo jako samostatný pelíšek. Ideální do auta, na cestování. Pokud má v pelíšku vložený Vetbed, ten vlhkost odvede od těla psa a pes zůstává v suchu a teple. Tím se také prodlouží životnost pelíšku, protože pes znečistí je Vetbed, který snadno vyperete.
Údržba
Praní v pračce na 40°C. Suché nečistoty lze vyluxovat nebo použít kartáč. Nepoužívejte aviváž – duté vlákno by se „ucpalo“ a hůře by sálo vlhkost. Nesušit v sušičce. Před použitím doporučujeme vyprat.
Vyrobeno ve Velké Británii Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Original Vetbed deka pro psy s protiskluzem
M
modrá - kvalitně Produktový přehled - levně 354256