Pet at School Pulse


2 990 


Více detailů o

 
Pet at School Pulse

Pet at School Pulse je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, světlo a impulz v 5ti úrovních. S obojkem kvalitní francouzské výroby Num Axes můžete cvičit psa na vzdálenost max 200 m. Zařízení je na baterie, má vodotěsný přijímač a vysílačka s tlačítky pro každou funkci nemá displej.

 
Pet at School Pulse
Elektronický výcvikový obojek Num Axes Pet at School Pulse je praktický a jednoduše ovladatelný výcvikový obojek s dosahem 200 metrů. Ovladač umožňuje posílat psovi signály trojího druhu: impulsy pro elektrostatickou stimulaci, vibrační (chvěním obojku na krku psa) a zvukové, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Elektronický výcvikový obojek Pet at School Pulse má automatické zvyšování intenzity stimulace v 5 stupních, což je výhodná vlastnost, kterou ocení zejména běžní majitelé psů (bez zkušeností např. se sportovním nebo služebním výcvikem). Prostým přidržením tlačítka obojek sám zvyšuje intenzitu působení až do potřebné výše, kdy pes reaguje. 
Vysoce svítivá červené LED osvětlení v obojku zviditelní vašeho psa  intenzivními záblesky. Kompaktní ovladač malých rozměrů bez vnější antény je velmi šikovný do ruky, má pohotové ovládání a je velmi odolný.
 
Dosah obojku
Num Axes Pet at School vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný pro základní výcvik většiny psů. Num Axes Pet at School je ideální volbou pro výcvik povelů sedni, lehni a ke mě.
 
Typ korekce 
Výcvikový obojek Num Axes Pet at School užívá pro korekci zvukové upozornění či impulz. Impulz je nastavitelný v 5ti úrovních. Ideální pro výcvik jak malých, středních tak i velkých psů!
 
Baterie a nabíjení
Přijímač u Num Axes Pet at School je na 3V baterii s označením CR2 a vysílačka je na baterie CR2032. Obojek i vysílačka vydrží velmi dlouho v provozu, výrobce udává až 6 měsíců při běžném použití. Cena nových baterií se pohybuje okolo 60,-Kč.
 
Vodotěsnost 
Vysílačka je bez ochrany, přijímač je však vodotěsný  s označním IPX7. do zhoršených podmínek, vůči dešti, sněhu, může být krátkodobě ponořený.
 
Počet psů 
Num Axes Pet at School je speciálně navržen jen pro výcvik jednoho psa. Díky tomu má velmi pohotové a snadné ovládání. Pro každou funkci máte tlačítko zvlášť, takže nedochází k prodlevám, když potřebujete rychle reagovat.
 
Délka obojku
Num Axes Pet at School má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a její váha je pouhých 36 gramů. Přijímač má šířku 6,8cm, výšku 4,3cm, hloubku 3,8cm a jeho váha je 75 gramů včetně obojku.
 
 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

nejmenší a nejlehčí vysílačka
zvukové upozornění a impuls v 5-ti úrovních
dosah až 200 metrů 
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
výdrž baterií až 6 měsíců
vodotěsný přijímač

menší dosah obojku
větší rozměry přijímače

 
Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Baterie v přijímači
3V CR2

Hmotnost vysílače
36 g

Výdrž vysílače
3 – 6 měsíců

Výdrž přijímače
3 – 6 měsíců

Displej
nemá

Vodotěsnost
vodotěsný

Funkce
impuls + zvuk + světlo

Napájení
na baterie

Hmotnost přijímače
75 g

Baterie ve vysílači
CR2032

Rozměr vysílače (š/v/h)
4,2 x 9,8 x 1,7 cm

Rozměr přijímače (š/v/h)
6,8 x 4,3 x 3,8 cm

Délka obojku
20 – 65 cm

Protištěkací mód
ne

Síla zvuku
1

Síla impulzu
5

Dosah
200 m

Počet psů
1 pes Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pet at School Pulse - kvalitně Produktový přehled - levně 350727