Pet at School výcvikový obojok Soft - 30 dnů na vyzkoušení

Pet at School výcvikový obojok Soft


2 290 

Katalogové číslo: Z458 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Pet at School výcvikový obojok Soft – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronický vibrační obojek Num Axes Pet at School Pulse je praktický a jednoduše ovladatelný výcvikový obojek s dosahem 200 metrů. Je vhodný pro psy, u kterých vibrační působení postačuje a pro majitele, kteří nechtějí používat elektrostatickou stimulaci. Ovladač umožňuje posílat psovi signály dvojího druhu: vibrační (chvěním obojku na krku psa, zprostředkované dvěma plastovými kontaktními body) a zvukové, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Tento výcvikový obojek tedy není vybaven elektrostatickou stimulací pomocí impulsů. Vysoce svítivá červená LED v obojku – na povel z ovladače ve tmě zviditelní Vašeho psa výraznými intenzivními záblesky mnohem výrazněji než běžný svítící obojek. Koncepce vše v jednom – pes nemusí mít v noci další svítící obojek. Kompaktní ovladač je malých rozměrů a bez vnější antény, je velmi šikovný do ruky, má pohotové ovládání je velmi odolný.
 

 
 
Dosah obojku
Num Axes Pet at School vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný jak pro základní většiny psů. Num Axes Pet at School je ideální volbou pro základní výcvik povelů sedni, lehni a ke mě.
 
Typ korekce 
Výcvikový obojek Num Axes Pet at School má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a vibrace. Vibrace jsou nastavitelné ve 2 úrovních. Samotná vibrace většinou stačí pro odvedení pozornosti psa a není tak nutné používat impuls. 
 
Baterie a nabíjení
Přijímač u Num Axes Pet at School je na 3V baterii s označením CR2 a vysílačka je na baterie CR2032. Obojek i vysílačka vydrží velmi dlouho v provozu,výrobce udává až 6 měsíců při běžném použití. Cena nových baterií se pohybuje okolo 60,-Kč.
 
Vodotěsnost 
Vysílačka je voděodolná a nevadí jí běžný déšť a sníh, ale nesmí dojít k ponoření do vody. Přijímač je kompletně vodotěsný a ponořitelný. Je tak ideální volbou pro výcvik psů ve vodě.
 
Počet psů 
Num Axes Pet at School je speciálně navržen jen pro výcvik jednoho psa. Díky tomu má velmi pohotové ovládání, které je velmi jednoduché. Pro každou funkci máte tlačítko zvlášť, takže nedochází k prodlevám, když potřebujete rychle reagovat.
 
 
Délka obojku
Num Axes Pet at School má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a její váha je pouhých 36 gramů. Přijímač má šířku 6,8cm, výšku 4,3cm, hloubku 3,8cm a jeho váha je 75 gramů včetně obojku.
 
 
 
Výhody

nejmenší a nejlehčí vysílačka
zvukové a vibrační upozornění
nemá impulsy a je tedy šetrnější
dosah až 200 metrů 
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
výdrž baterií až 6 měsíců
vodotěsný a ponořitelný přijímač

Nevýhody

menší dosah obojku
větší rozměry přijímače

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Plastové elektrody 
Nastavitelný obojek
Baterie do vysílače
Baterie do přijímače
Poutko na krk
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Pet at School. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pet at School výcvikový obojok Soft Pet at School výcvikový obojok Soft