PetKit + 30 dní na vyzkoušení

PetKit


2 290 

Katalogové číslo: Z8544 Kategorie: Štítek:

Více detailů o PetKit + 30 dní na vyzkoušení

Nejlepší pelíšek je ten, který je měkký a přírodní, krásný a pohodlný, v zimě hřeje a v létě chladí. Ze lněné tkaniny s paměťovou pěnou a funkční termoregulací je pro vaše mazlíčky vypracoval PetKit. Vkusný design motivovaný severskou estetikou doplňuje vysoce komfortní paměťová pěna, chladicí gel pro optimální teplotu v horku a přírodní materiál, který je prodyšný, ale uchová tělesné teplo v chladném prostředí.

Technologie, která kombinuje klasické přírodní materiály s moderní funkcí je tou správnou odpovědí na zdravý a nerušený odpočinek vašich chlupáčů.
 

 
Lněné plátno představuje vysoce vhodnou prodyšnou tkaninu s vynikající termoregulační schopností. Bohatě se proto využívá v kvalitním oděvnictví. Tkanina je příjemná na dotek a nedráždí kůži. Navíc je známá svými chladicími účinky a prodyšností ve vysokých teplotách.
Výplň pelíšku tvoří paměťová pěna potažená hypoalergenní lněnou tkaninou. Sotva si lze přát víc pro zdravý a nerušený odpočinek. Přizpůsobí se přirozeně tělesné poloze vašeho mazlíčka, nezpůsobí žádné otlaky a předchází proležení pelíšku.
 

 
Moderní výdobytek představuje zapracovaný chladicí gel, který nedopustí, aby se zvíře ve vyšších teplotách přehřívalo. Měkké a robustní postranní lišty zajistí mazlíčkovi útulné místo k odpočinku. Jedna lišta snížena pro pohodlný přístup. Design v severském stylu doplňuje barevný potisk s motivem soba.
  Tento produkt vyrobila značka . Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

PetKit PetKit