PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l modrá


1 290 

Katalogové číslo: petkit-metal-smart Kategorie: , ,

Více detailů o

PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l
Miska PetKit Fresh Metal je posledním výstřelkem od Hi-tech společnost PetKit, která se zabývá výrobou nejmodernějších produktů pro psy a kočky. Tato miska vám zajistí dokonály krmný plán. Jednoduše vám zváží potřebnou dávku krmiva a vše si můžete zaznamneat pomocí aplikace v telefonu. Miska PetKit Fresh je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů a je nabízena v mnoha motivech. Váš pes nebo kočka ji bude prostě milovat. Miska je vyrobena tak, aby bylo maximálně minimalizované vylití vody nebo vysypání granulí, jak je to běžné u jiných produktů.
 
Pro malé i velké psy!
Miska PetKiT Fresh je výráběna ve 2 velikostech pro malé i velké psy a kočky. Vyberte si design a velikost, která vám i vašemu mazlíčkovi bude vyhovovat.
 
Jednoduché navážení krmiva!
Jednoduše si nastavíte krmný plán a budete mít přehled. Pomocí PetKit Fresh Metal si navážíte přesnou dávku krmiva. Už se nestane, že váš pes nebo kočka bude přežraná nebo naopak bude mít nedostatek jídla.
 
Propracovaný design a kvalitní materiál!
Designéři od firmy PeKit navrhli unikátní kousek, který na trhu nemá obdoby. Jedná se o velmi propracované misky, u kterých byli při výrobě byli použity ty nejkvalitnější materiály.
 
Už žádná rozlitá voda a krmivo mimo misku!
Díky pogumované vrstvě u misky PetKit Fresh, je maximálně zamezeno nežádoucímu rozlití vody nebo vysypání granulí. Pogumovaná vrstva drží kovovou misku jako přibitou!
 
Vyměnitelná miska
Vyrobena z nerezové oceli, která je odolná vůči korozi. Materiál misky je často používán v kontejnerech nebo dokonce zdravotnických zařízení. Jemná povrchová úprava zabraňuje udržování nečistot a lze jí snadno umýt.
 
Na výběr z mnoha barev!
Společnost PetKit myslela i na design svých misek a  proto máte na výběr z několika různých motivů. Ať už máte rádi něco originálního nebo jen čistý design, určitě si vyberete!
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Váží dávku krmiva
Propojení s vaším mobilem
Unikátní design
Kvalitní materiál
Jednoduchá údržba

vyšší cena

 
PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l je vhodná pro střední psy a velké psy.
 
Obsah balení

Miska
Návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l
modrá - kvalitně Produktový přehled - levně 351299