PetKit Mate Wifi kamera pro psy a kočky


7 010 


Více detailů o

PetKit Mate Wifi kamera pro psy a kočky
PetKit Mate je profesionální smart kamera pro psy s mnoha funkcemi. Díky této smart wifi kaměře, můžete sledovat činnost svých mazlíčků, stejně jako kdyby jste je nikdy neopustil! Pomocí přehledné a propracované aplikace můžete sledovat vašeho psa odkudkoliv a kdykoliv. Navíc nabízí mnoho fukncí – od mikrofonu, laseru až po možnost sdílení s přáteli. 
Hlavní funkce

P-Care M1 Wifi kamera pro psy a kočky – inteligentní kamera, díky které můžete sledovat vašeho domácího mazlíčka i v době kdy ste daleko od něho
Real Time Video: Díky této funkci můžete pozdravit vašeho mazlíčka jako byste ho nikdy neopustili
Pořizování fotek: Zachycení všech báječných momentů. Ano, jednoduše můžete zachytit každičky moment nebo dokonce nahrát video a navíc ho sdílet s příteli.  
Chat: Mikrofon a reproduktor zajišťuje bezproblémovou komunikaci mezi vašim mazlíčkem a vámi. Pokud jste např. v práci, stačí zapnout mikrofón a váš mazlíček vás uslyší a vy zas uslyšíte jeho. To vše v reálném čase. 
Zábava: Hrajte si společně s vašim mazlíčkem. Už ste někdy zkusili si hrát s vašim mazlíčkem pomocí laseru? Ne? Nyní to můžete zkusit pomocí dálkového ovládání i když nejste doma! 
340°, 720p HD, 110° širokouhlý: Kamera je speciálně vybavena rotační pánvi tak, abyste mohli vidět každý kout místnosti
IR Noční vidění: Kamera pořizuje záběry i v noci
WiFi Připojení: Bezdrátové připojení, díky kterému se můžete připojit kdekoliv. 
Vhodné pro iPhone 4s a víc a Android 4.3 a víc, kompatibilní s chytrými telefony vybavenými zařízením Bluetooth 4.0.
Stažení aplikace: Můžete oskenovat QR Ccode přes mobil, najít aplikaci APP store nebo Google play.

Video a fotky – Zachycení, ukládání a sdílení!
Snadno zachytíte úžasné fotky nebo nahrajete videa, které můžete sdílet se svými přáteli kdykoliv! 360 ° vidění, 720p HD, 110 ° široký úhel. Jednoduše můžete sledovat celou místnost a vše co se v ní děje. 
 
Mikrofon – Pozdravte svého mazlíčka!
Duální mikrofon a reproduktor vám zajistí hladkou komunikaci na dálku.Pokud jste v kanceláři, zapnete mikrofon v telefonu, a vaši mazlíčci vás usliší přes Mate z domova a vy uslišíte je. Vše je online a v reálném čase. Pokud dělá pes něco špatně, můžete ho napomenout. V kombinaci s automatickým dávkovačem, můžete psovi dát povel k jídlu. 
 
Laser – Hrajte si na dálku!
Zkoušeli jste někdy kreslit laserem po zemi? Byla to pro vašeho miláčka zábava? Nyní to můžete zkusit! Díky MATE a pomocí dálkového ovládání, můžete ovládat laser na dálku. Váš miláček se bez vás už nudit nebude! Hrajte si s ním na dálku a zabavte ho, když nejste doma!
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Online sledování v reálném čase
Možnost zaznamenání videa a fotek
Mikrofon pro komunikaci
Laser pro hraní
340° otáčení a 110° na výšku
Propracovaný design
Kvalitní materiál
Jednoduchá aplikace

vyšší cena

V čem vám kamera pomůže?

Kamery nabízí vynikající způsob, jak zaznamenat a uchovat cesty Vašich domácích zvířat, vyprávět jejich příběhy a objevy, jejich setkání, výlety, poznat velké a malé radosti jejich života.
S IP kamery můžete sledovat chování psů i koček v jejich domácím prostředí, když odejdete z domu. Vídíte co dělají, jak se chovají, můžete je poslouchat nebo jim na dálku dávat povely. Jednoduše máte psa pod kontrolou, ať ste kdekoliv.

 
Obsah balení

Kamera
Nabíječka
Návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

PetKit Mate Wifi kamera pro psy a kočky - kvalitně Produktový přehled - levně 350775