Petrainer PET910D - 30 dnů na vyzkoušení

Petrainer PET910D


7 480 

Katalogové číslo: Z94 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Petrainer PET910D – 30 dnů na vyzkoušení

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh – tzv. šedý dovoz. Pouze u nás a v naší síti autorizovaných prodejců vám garantujeme 100% pravost, 2 roky záruky a CZ/SK návod. Více v tomto v článku.
 
 
Popis produktu
Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET910D se řadí mezi základní výcvikové obojky. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají, tak zkušeným kynologům nebo např. myslivcům.  Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 9-ti úrovních.  I přesto, že se jedná o základní a cenově dostupný obojek, nabízí mnoho funkcí. Dosah obojku je až 500 metrů, takže je vhodný i na trénink do lesa a podobně zhoršených terénů.  U obojku je možné nastavit sílu impulzu od úrovně 0 až 9, kvůli čemuž je obojek vhodný spíše pro větší psy o hmotnosti od 20 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u PET910D má podsvícený LCD displej, a je ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Navíc je dodován s vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření). Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET910D rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 
 

 
Dosah obojku
Petrainer PET910D vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti maximálně 500 metrů. Z tohoto důvodu doporučujeme tento obojek jak nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa teprve začínají. tak zkušeným kynologům. 
 
Typ korekce 
Petrainer PET910D má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls.  Sílu impulzu si můžete nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET910D je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 400mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 1 až 2 měsíců.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 230mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
 
Vodotěsnost 
Petrainer PET910D je dodáván s vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť a sníh, ale ani krátkodobé ponoření). Vysílačka je bez ochrany. Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.
 
Počet psů 
Petrainer PET910D je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET910D má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu a potažený plastem. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 13 až do 58 cm (do 66 cm v případě udělání dalších zdířek). 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,5cm, výšku 10cm, hloubku 2,8cm a její váha je ? gramů. Přijímač má šířku 8,5cm, výšku 4cm, hloubku 3,2cm a jeho váha je ? gramů. 
 
Výhody

nízká cena
velká výdrž akumulátoru
vodotěsný přijímač (nevadí déšť a sníh, ani krátkodobé ponoření)
možnost nastavení 9-ti úrovní impulsu 
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace a impuls
dobíjecí přijímač i vysílačka
zvukový lokátor

Nevýhody

horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)
větší vysílač

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Nabíječka
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Akumulátor do vysílače
Testovací výbojka 
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka Petrainer. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Petrainer PET910D Petrainer PET910D