Petrainer PET998D - 30 dnů na vyzkoušení

Petrainer PET998D


1 680 

Katalogové číslo: Z85 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Petrainer PET998D – 30 dnů na vyzkoušení

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh – tzv. šedý dovoz. Pouze u nás a v naší síti autorizovaných prodejců vám garantujeme 100% pravost, 2 roky záruky a CZ/SK návod. Více v tomto v článku.
 
 
Popis produktu
Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET998D se řadí mezi základní výcvikové obojky. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají. I přesto, že se jedná o základní a cenově dostupný obojek, nabízí mnoho funkcí a pro běžný výcvik je opravdu dostačující. Dosah obojku je pouze 300 metrů, takže je vhodný spíše pro výcvik základních povelů jako jsou: ke mě, k noze, zůstaň apod. Obojek Petrainer PET998D disponuje funkcemi vibrace, el. statický impulz a zvuk. Mezi hlavní výhody elektronického obojku PET998D patří možnost nastavení síly impulzů a vibrací. U obojku je možné nastavit sílu impulzu a vibrací od úrovně 0 až 100 díky tomu je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u PET998D má nepodsvícený LCD displej, je velmi malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET998D rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 
 

 
Dosah obojku
Petrainer PET998D vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti maximálně 300 metrů. Z tohoto důvodu doporučujeme tento obojek spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa teprve začínají. 
 
Typ korekce 
Petrainer PET998D má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls.  Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí postranních tlačítek na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET998D je na 6V baterii 4LR44, která vydrží v provozu několik měsíců. Přijímač je na 2 mikrotužkové baterie AAA a jeho výdrž se pohybuje okolo 1-3 měsíců. Především záleží na kvalitě baterií – doporučujeme používat baterie Energizer.
 
Vodotěsnost 
Petrainer PET998D je dodáván s vysílačkou i přijímačem, který nemá ochranu proti vodě. Nevadí mu vlhkost, ale nemůže být používaný za prudkého deště. Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě a za deště.
 
Počet psů 
Petrainer PET998D je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET998D  má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hloubku 2,3 cm a její váha je 68 gramů (s batériemi) . Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 3,5cm, hloubku 3,5cm a jeho váha je 75 gramů (s batériemi). 
 
Výhody

nízká cena
velká výdrž baterii
možnost nastavení 100 úrovní impulsu 
malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
možnost nastavení 100 úrovní vibrací
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace a impuls

Nevýhody

dosah jen 300 metrů
vysílačka a přijímač není vodotěsná 
horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)
nutnost měnit baterie
nepodsvícený displej

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Baterie do přijímače
Baterie do vysílače
Testovací výbojka 
Manuál Tento produkt vyrobila značka Petrainer. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Petrainer PET998D Petrainer PET998D