Petrainer PET998DB - 30 dnů na vyzkoušení

Petrainer PET998DB


2 780 

Katalogové číslo: Z87 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Petrainer PET998DB – 30 dnů na vyzkoušení

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh – tzv. šedý dovoz. Pouze u nás a v naší síti autorizovaných prodejců vám garantujeme 100% pravost, 2 roky záruky a CZ/SK návod. Více v tomto v článku.
 
 
Popis produktu
Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET998DB se řadí mezi základní výcvikové obojky. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají. I přesto, že se jedná o základní a cenově dostupný obojek, nabízí mnoho funkcí a pro běžný výcvik je opravdu dostačující. Dosah obojku je pouze 300 metrů, takže je vhodný spíše pro výcvik základních povelů jako jsou: ke mě, k noze, zůstaň apod. Obojek Petrainer PET998DB disponuje funkcemi vibrace, el. statický impulz a zvuk. Mezi hlavní výhody elektronického obojku PET998DB patří možnost nastavení síly impulzů a vibrací. U obojku je možné nastavit sílu impulzu a vibrací od úrovně 0 až 100 díky tomu je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u PET998DB má nepodsvícený LCD displej, je velmi malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Oproti svému předchůdci má už PET998DB nabíjecí přijímač i vysílačku. Navíc je dodáván s plně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření do vody). Přijímač má také vylepšený design a ON/OFF tlačítko pro vypnutí a zapnutí přijímače, čímž je zajištěna delší výdrž v provozu. Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET998DB rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

 
Dosah obojku
Petrainer PET998DB vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti maximálně 300 metrů. Z tohoto důvodu doporučujeme tento obojek spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa teprve začínají. 
 
Typ korekce 
Petrainer PET998DB má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls.  Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit v 99-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET998DB je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 1 měsíce. V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 200mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
 
Vodotěsnost 
Oproti svému předchůdci je Petrainer PET998DB už dodáván s s plně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh ani krátkodobé ponoření ). Vysílačka je bez ochrany. Je tak ideální volbou jak pro základní výcvik.
 
Počet psů 
Petrainer PET998DB je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET998DB má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hloubku 2,2 cm a její váha je 53 gramů. Přijímač má šířku 6,5cm, výšku 3 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 56 gramů (včetně baterie). 
 
Výhody

velká výdrž akumulátoru
vodotěsný přijímač (nevadí déšť, sníh, krátkodobé ponoření)
možnost nastavení 100 úrovní impulsu 
malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
možnost nastavení 100 úrovní vibrací
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace a impuls
dobíjecí přijímač i vysílačka
tlačítko na zapnutí a vypnutí přijímače

Nevýhody

dosah jen 300 metrů
horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)

Obsah balení

Přijímač 
Vysílačka
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Akumulátor do vysílače
Nabíječka
Testovací výbojka 
Manuál Tento produkt vyrobila značka Petrainer. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Petrainer PET998DB Petrainer PET998DB