PetSafe 250m - 30 dnů na vyzkoušení

PetSafe 250m


4 590 

Katalogové číslo: Z106 Kategorie: Štítek:

Více detailů o PetSafe 250m – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronikcý obojek PetSafe 250m vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 250 metrů. Při stisknutí ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Při správném použití tréninkového zařízení bude trénink vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. Povel "ke mně" a pod.). Jedním z najdôležiteších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud váš pes nereaguje na vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidí, 250m trenér je tréninkové zařízení, které si s tím jistě poradí. Navíc pomocí tohoto tréninkového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit už naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na vašem oblíbeném křesle apod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "polknutím sousta" a po jistém čase se k danému zlozvyku už nevrátí.

 
Dosah obojku
PetSafe 250m vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 250 metrů. Dosah 250 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. PetSafe Little Dog je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
PetSafe 250 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 8-mi úrovních. Výcvikový obojek PetSafe 250m navíc disponuje funkcí booster (okamžité zvýšení síly impulzu o 2 úrovně)
  
Baterie a nabíjení
Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u PetSafe 250mosazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 12 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 40-60 hodin a přijímač 15- 20 hodin.  
 
Vodotěsnost 
PetSafe 250m je dodáván s plně vodotěsným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u PetSafe Little Dog je pouze odolná proti dešti a sněhu.
 
Počet psů 
PetSafe 250m je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
 
Displej 
PetSafe 250m má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazené  veškeré ukazatele – sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
 
Délka obojku
PetSafe 250m má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 56 cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,4cm,v ýšku 12,7cm, hloubku 2,5cm a její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 6,4cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,5cm a jeho váha je 79,4gramů. 
 
 
Výhody

dosah až 250 metrů
nabíjecí přijímač i vysílačka
možnost nastavení 8ti úrovní impulsu 
možnost výcviku až 3 psů najednou
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
vodotěsný přijímač 
zvukové upozornění, impuls a booster
podsvícený LCD displej
záruka 3 roky

Nevýhody

žádné

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátory
Nabíječka
Poutko na krk 
Testovací výbojka 
Anglický návod
Český návod Tento produkt vyrobila značka PetSafe. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

PetSafe 250m PetSafe 250m