PetSafe Passport™ Intelligent dvířka pro psy a kočky bílá - 30 dnů na vyzkoušení

PetSafe Passport™ Intelligent dvířka pro psy a kočky bílá


9 380 

Katalogové číslo: Z686 Kategorie: , Štítek:

Více detailů o PetSafe Passport™ Intelligent dvířka pro psy a kočky bílá – 30 dnů na vyzkoušení

Průchozí dvířka PetSafe Passport™ Intelligent Dog Door od výrobce PetSafe pro malé a střední psy s váhou do 23kg. Průchozí dvířka umožní psovi pohodlný a svobodný průchod tam i zpět nebo pouze jedním směrem. Plastové provedení, vhodné pro malé i střední psy, s maximální šířkou ramen 24,4 cm, výška 32,6 v kohoutku, vylepšené vlastnosti při ochraně vůči povětrnostním podmínkám. Zamykání (jen ven, jen dovnitř, dovnitř i ven, jen v určitou dobu dne a pod).

Vhodné pro instalaci do: dřeva, PVC, kovu a cihly. Možnost jednotlivého nastavení odchodu a příchodu dvířkami až pro 20 psů/koček a možnost povolit vstup nebo odchod pouze v určitou dobu. Každé ze zvířat musí mít speciální klíč. Můžete je nastavit ale i jako obyčejná dvířka, teda bez použití speciálního čipu. Dvířka fungují pomocí síťového adaptéru nebo pomocí speciální baterie.
Rozměry dvířek: výška 50,8 cm, šířka 35,2 cm. Rozměry flapu: výška 33,7 cm, šířka 24,5 cm. Rozměry pro výřez: 43,3 cm x 33,3 cm.

Jak dvířka PetSafe Passport fungují?

Za použití rádiofrekvenční technologie identifikace (RFID), dvířka přečtou klíč Passport ™, který nosí pes na obojku. Když se váš pes přiblíži k dvířkam, klapky budou reagovat v závislosti na nastavení, které jste naprogramovali právě pro tohoto psa. Dvířka zůstanou uzamknuty a zakážou přístup psům, kteří nemají obojek naprogramovaný nebo nevítaným hostům.
Dvířka nabízejí pokročilý selektivní vstup a výstup psům, víc možností přístupů (jako přístup jen dovnitř/ven) a možnost povolit jen přístup v určitých dobách během dne, dvířka vám dávají dostatek možností pro programování přístupu každého psa. Přístup můžete nastavit individuálním psům anebo jednoduše nastavit rovnaký přístup pro všechny s možností nastavení Master Access (Hlavní přístup).
Funkce Pet Tracking (Sledování mazlíka) zobrazuje aktuální polohu vašeho psa a poslední 4 časy, kdy váš pes používal dvířka, co vám umožní sledovat přístup vašeho psa.
Programování je jednoduché pomocí LCD displeje a 5 tlačítkové klávesnice anebo po připojení k počítači pomocí přiloženého USB kabelu. Passport ™dvířka jsou programovatelné až pro 20 domácích miláčků.

 
Výhody

vhodné pro malé psy a kočky
jednoduchá instalace
možnost instalace do dřeva, PVC, kovu, cihly
nastavitelné až pro 20 koček/psů
vstup/výstup se speciálním obojkem
možnost nastavit i jako manuální dvířka
záruka 3 roky

Nevýhody

vyšší cena
v případě použití na baterie je potřeba dokoupit speciální baterii (viz příslušenství)

Obsah balení

Dvířka PetSafe Intelligent
Příšlušenství pro instalaci
Klíč
Návod Tento produkt vyrobila značka PetSafe. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

  • Plemeno: malé psy, střední psy, velké psy
  • Materiál: Materiál
  • Materiál: Materiál
  • Otvor (š x v): 24,5 x 33,7 cm
  • Další parametry jsou zde…

Více fotek a obrázků:

PetSafe Passport™ Intelligent dvířka pro psy a kočky bílá PetSafe Passport™ Intelligent dvířka pro psy a kočky bílá