PetSafe ultrazvukový obojek PBC00-13925


1 110 


Více detailů o

Ultrazvukový obojek PetSafe PBC00-13925 je velmi kvalitní zařízení, které je velmi šetrné a k zamezení štěkání využívá ultrazvuk. Pro malé psy od 2,7kg.
PetSafe ultrazvukový obojek PBC00-13925
Obojek proti štěkání PetSafe s ultrazvukem je obojek určen spíše pro psy s nepříliš tvrdohlavou povahou, který využívá k zamezení štěkání vysílání ultrazvuku. Obojek detekuje štěkání pomocí zvukového mikrofonu. Po aktivaci zvukem obojek vyšle ultrazvukový tón, který je pro psa natolik nepříjemný, že ho odradí od dalšího štěkání. Hmotnost zařízení je pouze 31,2 g.
 
Detekce štěkání
Ultrazvukový obojek PetSafe není vhodný pro použití při několika psech. Mikrofon v obojku zachycuje zvuky do 2,5 metru, a tak pokud jiný pes štěká v blízkosti psa, který má obojek založen na krku, může se ultrazvukový obojek spustit, a tím tak vyslat i nežádoucí korekci.
 
Typ korekce 
Jelikož ultrazvukový obojek PetSafe využívá jen ultrazvukovou korekci, není velmi vhodný pro tvrdohlavé psy. Doporučuje se pro malé psy, ale nevylučujeme účinnost i na velké.
 
Plemeno 
Ultrazvukový obojek PetSafe je vhodný pro všechny psy, ale pro tvrdohlavější psy a větší plemena nemusí být účinný – v tom případě navrhneme výměnu za obojek s impulzem.
 
Délka obojku
Ultrazvukový obojek PetSafe má nastavitelný obojek pro obvod krku od 15 -70 cm.
 
Baterie
Ultrazvukový obojek PetSafe používá 2 ks 3V baterek (CR2032). Tyto baterky se dají běžně zakoupit v různých provozech (i potraviny, elektro atd).
 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah 2,5m
jednoduché ovládání
záruka 3 roky

nemusí účinkovat na některé psy

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

 
Technické parametry

Nastavení citlivosti
ne

Délka obojku
15 – 70 cm

Baterie
3V CR2032

Druh korekce
ultrazvuk

Vodotěsnost
voděodolný

Napájení
na baterie

Rozpoznání štěkotu
pomocí zvuku

Výdrž v baterií
1 – 3 měsíce

Obsah balení

Obojek s ultrazvukem
Anglický návod
Český návod

Obojek s ultrazvukem
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

PetSafe ultrazvukový obojek PBC00-13925 - kvalitně Produktový přehled - levně 352800