Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému 100 ml


88 

Katalogové číslo: 2503 Kategorie: , ,

Více detailů o

Pleťová voda vhodná pro péči o pokožku s výskytem otoků.

Pleťová voda vhodná pro péči o všechny typy pleti, především však k péči o pokožku s projevy otoků, rozšířených žilek – couperosou, drobnými záněty, ekzémy, lupénkou. Použití je možné i při výskytu rosacey/růžovky v obličeji. Přípravek může zlepšit tok lymfatických tekutin v místě aplikace a tím napomoci k vnitřní očistě pleti. Díky obsaženým složkám optimalizuje fyziologickou funkci pokožky a tím podporuje obnovení kvalitního kožního filmu.

Použití

1-2x denně přiměřené množství pleťové vody naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón a pleť dočistěte běžným způsobem.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

 
Hlavní obsahové složky

Močovina – Urea
JALOVEC EXTRA Éterický olej
D-Panthenol 75% Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 356154