Pleťová voda ROZMARÝNOVÁ pro unavenou pokožku 200 ml


128 

Katalogové číslo: 2505 Kategorie: , ,

Více detailů o

Pleťová voda vhodná pro péči o unavenou pokožku a obnovu její funkce.

Pleťová voda určená k péči o unavenou pokožku se zhoršenou fyziologickou funkcí. Má příjemnou bylinně kořeněnou vůni. Díky obsaženým složkám může pokožku lehce prokrvovat, povzbuzovat a stimulovat. Její složky se mohou podílet na optimalizaci fyziologické funkce pokožky a tím podpořit tvorbu kožního mazu.

Použití

1-2x denně přiměřené množství pleťové vody naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón a pleť dočistěte běžným způsobem.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

D-Panthenol 75%
ROZMARÝN EXTRA Éterický olej
Močovina – Urea

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pleťová voda ROZMARÝNOVÁ pro unavenou pokožku
200 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355381