Pleťové tonikum GIRL pro dospívající dívky 500 ml


317 

Katalogové číslo: 2523 Kategorie: , ,

Více detailů o

Pleťové tonikum určené k běžné péči o pokožku dospívajících, především dívek.
Tonikum jemné bylinné vůně s oleji z růžové palmy a meduňky lékařské napomáhají optimalizaci fyziologické funkce pokožky a tím podpoře tvorby kožního mazu. Použité složky vykazují protizánětlivé, uklidňující účinky. Přípravek určený k běžné péči o pokožku mladistvých obsahuje 7 % alkoholu a panthenol.

Použití

1-2x denně přiměřené množství pleťového tonika naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón a pleť dočistěte běžným způsobem. Následně ošetřetřete regeneračním přípravkem.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

RŮŽOVÁ PALMA Éterický olej
D-Panthenol 75%
MEDUŇKA OFFICINALIS Éterický olej Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pleťové tonikum GIRL pro dospívající dívky
500 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355455