Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť 200 ml


148 

Katalogové číslo: 2513 Kategorie: , ,

Více detailů o

Pleťové tonikum se 7 % alkoholu vhodné pro zánětlivou pleť s výskytem akné.

Pleťové tonikum s kořeněnou hřebíčkovou vůní vhodné především k péči o pokožku se sklonem k tvorbě bolestivých zánětlivých projevů akné. Vzhledem k obsaženým složkám může snižovat citlivost pleti a působit antibakteriálně a protizánětlivé. Obsažené složky se mohou podílet na optimalizaci fyziologické funkce pokožky a tím podpoří tvorbu kožního mazu.

Použití

1-2x denně přiměřené množství pleťového tonika naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón a pleť dočistěte běžným způsobem. Následně ošetřetřete regeneračním přípravkem.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

 
Hlavní obsahové složky

Líh
D-Panthenol 75%
HŘEBÍČEK Éterický olej Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť
200 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355378