Plovací vesta 5


2 989 

Katalogové číslo: 1834 Kategorie: , ,

Více detailů o

Výjimečná kvalita a funkce nejen pro zvládnutí všech krizových situací.
Plovací vesta Non-stop neomezuje psa v pohybu a díky rozmístění plováků ho ve vodě nepřetáčí. Použili jsme materiály, které se osvědčili u nejmodernějších plovacích vest určených pro použití lidmi. Vesta je díky nim tenká a lehká. Zapíná pomocí přezek pod hrudníkem a kolem krku. Plováky umístěné v krční části pomáhají psovi udržet hlavu nad vodou i v případě nehody. Držadlo na zádech je zesílené tak, aby za něj bylo možné psa spolehlivě vytáhnout. Díky dlouhým plovákům, které psovi nadnášejí zadní část těla se v této vestě cítí bezpečně i méně zdatní psí plavci a vydrží tak ve vodě mnohem déle. Podšívka ze síťoviny zabraňuje zadržování vody pod hrudníkem. Pokud jste venku na vodě v člunu, kánoi a chcete mít lepší kontrolu nad svým psem, můžete k zadnímu kroužku připojit dlouhou šňůru. Záchranná vesta má kapsu pro uložení vodítka na zadní straně. Tuto vestu využívá k letní přípravě psa řada závodníků ze Skandinávie.
I dobří plavci by měli používat záchrannou vestu! I psi, kteří milují plavání, se mohou najednou unavit nebo mít křeče ve vodě zvláště v případech, kdy s námi pes tráví u vody, ve vodě dlouhý čas při různých vodních sportech, aktivitách páníčka, na lodi apod. V případě, že k tomu dojde, udrží záchranná vesta psa nad vodou. Psi, kteří jsou ve vodě nejistí, mohou najít potřebnou podporu, aby mohli plavat. Může být použitá pro rehabilitační plavání.
Tabulka velikostí:

Velikost
2
3
4
5
6
7

Váha
1.5-7 kg
2.5-10 kg
5-20 kg
10-30 kg
15-40 kg
20-50 kg

Pro více informací doporučujeme článek „Plavání psů pro zdraví, kondici a ideální osvalení“.  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Plovací vesta
5 - kvalitně Produktový přehled - levně 46161