Postroj Line Grip s uchem černý 6


1 490 

Katalogové číslo: linegrip Kategorie: ,

Více detailů o

Černý univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit, který nabízí několik možností připojení vodítka. Rukojeť slouží k praktické manipulaci se psem.
Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Nahradí běžný obojek a využijete ho při každodenním venčení, výletech do přírody, jogging nebo na cvičáku. Postroj Line je zkrátka pravý “all-rounder”. Line se snadno obléká a ještě snadněji nastavuje. Je kompletně polstrovaný a pro psy mimořádně pohodlný. Nově bude k dostání ve čtyřech různých barvách – černé, fialové, modré a oranžové. Nejvíce namahaná místa jsou vyztužená speciálním extrémně odolným materiálem – hypalonem. K připnutí psa k postroji můžete využít celkem tři místa – jeden na zádech pro tah, jeden pod krkem, který má velmi jemný “protitahací” účinek a jeden v zadní části na břiše, který slouží pro připnutí stopovacího vodítka. Pohodlí psa je náš hlavní cíl. Ergonomický design se proto snažíme neustále posouvat směrem k dokonalosti a dáváme velkou váhu detailům. Mezi ně patří speciální způsob překrývání vnitřního polstrování bez ostrých okrajů, provádění švů hladkou stranou směrem k psímu tělu a další. Stejně jako u jiných produktů Non-stop jsou na postroji Line relexní prvky pro vyšší bezpečí ve špatných světelných podmínkách. 
Postoj Line Grip je trošku delší než klasický postroj Line, proto je velmi vhodný na stopování, sportovní i praktické, mantrailing. Nebo pro delší psy, kterým nesedí kratší postroj Line.

Velikost
Obvod krku

1
20 – 26 cm

2
26 – 29 cm

3
29 – 31 cm

4
31 – 34 cm

5
34- 41 cm

6
41 – 48cm

7
48 – 52 cm

8
52 – 58 cm

9
58 – 64 cm

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Postroj Line Grip s uchem černý
6 - kvalitně Produktový přehled - levně 354225