Pouzdro na pamlsky dvojité s páskem a karabinou


369 


Více detailů o

Velmi praktické pouzdro na pamlsky s nastavitelným páskem z kvalitního, dobře omyvatelného materiálu. Pásek se může navléci standardně do poutek kalhot nebo ho můžete připnout přes jakékoliv oblečení, zimní bundu. Díky dvěma do stran umístěným širokým poutkům zůstává pamlskovnice stabilní a v požadovaném směru, nenaklání se do stran a vpřed, jako se často stává u podobných produktů zavěšených na jediném poutku.
Pamlskovnice drží velmi dobře svůj tvar. Lze jí stáhnout a uzavřít, pokud se psem už necvičíte. Při cvičení se jednoduchým způsobem pomocí šňůrky upraví velikost otvoru, která vám vyhovuje a pamlsky jsou hned po ruce, snadno se vyndavají.
Pamlskovnice je dvojitá, což je velmi užitečná vlastnost – můžete snadno obrátit vnitřní část, jednoduše jí vysypat a důkladně vyčistit. Pokud se pamslkovnice promastí a velmi znečistí, je možné jí vyprat v pračce na 30 stupňů.
Na jedné straně pamlskovnice je umístěný klíčový kroužek, na druhé hliníková karabina, na kterou lze zavěsit píšťalku, klikr, klíče.
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Pouzdro na pamlsky dvojité s páskem a karabinou - kvalitně Produktový přehled - levně 354260