Protisluneční ochranná UV plachta s 80% odstíněním vel. S, L, XL 5 m x 8 m


3 950 

Katalogové číslo: alu-car80 Kategorie: , ,

Více detailů o

Ochranná protisluneční plachta na menší auto, stan, přepravní box, klec, kenelu. Odolná textilie z hliníkového vlákna s 80% odstíněním slunečního svitu minimalizuje akumulaci tepla. Je prodyšná, neškodí člověku, zvířatům ani životnímu prostředí. Materiál je bezpečný a recyklovatelný. Plachta je vyztužena čenou páskou. 
Chraňte svého psa i sebe před přehřátím v letním období! Pokud sportujete, cestujete, kempujete, účastníte se různých akcí se svým psem v letních měsících, protisluneční plachta vám může pobyt velmi zpříjemnit. Stejně dobře jí můžete využít i na zahradě, přes boudu, na nechráněném místě. Plachta funguje jako zrcadlo, její jedinečná hliníková vlákna odrážejí nežádoucí sluneční světlo a teplo od chráněného povrchu. Pokud plachtou chráníte auto, nechte okna nebo kufr otevřený. Pro dokonalé upevnění plachny na autě v případě větrného počasí doporučujeme magnetické háčky viz produkt níže. Lze použít i pružná upínací lana, tzv. gumicuky. Plachta má pro tento účel několik otvorů ve zpevněných krajích. Otvory jsou navíc zpevněné kovovými kroužky. 
– 85 g/m2 odpovídá 80% míře reflexe,- minimalizuje akumulaci tepla kdekoli při použití,- otevřená struktura umožňuje optimální proudění vzduchu,- struktura z drátěného výpletu HDPE potaženého hliníkovou fólií,- obšito černým polyesterovým textilním pásem s průchodkou každý metr,- povlak stabilizující UV záření od společnosti BASF,- baleno v  polyetylenovém sáčku.
Velikosti
S – 2 m x 2 m – ideální na malý stan, přepravní box, klec, kenelu
M – 3 m x 4 m – ideální na běžný automobil, combi, větší stan – tato velikost je dostupná pouze s 90% odstíněním – ZDE 
L – 4 m x 6 m – ideální na karavan, větší automobil, který pokryje celý, velký stan – tato velikost je dostupná i s 90% odstíněním – ZDE 
XL – 5 m x 8 m – ideální na velký karavan, velký stan, na pergolu nebo zahradní přístřešek – tato velikost je dostupná i s 90% odstíněním – ZDE
 
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Protisluneční ochranná UV plachta s 80% odstíněním vel. S, L, XL
5 m x 8 m - kvalitně Produktový přehled - levně 356269