Protisluneční ochranná UV plachta s 90% (!) odstíněním vel. M, L, XL 4 m x 6 m


3 190 

Katalogové číslo: alu-car90 Kategorie: , ,

Více detailů o

Velmi efektivní ochranná protisluneční plachta na auto, stan, přívěs, karavan, přepravní box, klec, kenelu, zahradní přístřešek. Odolná textilie z hliníkového vlákna s maximálním, 90% odstíněním slunečního svitu. Je prodyšná, neškodí člověku, zvířatům ani životnímu prostředí. Materiál je bezpečný a recyklovatelný. Plachta je vyztužena čenou páskou a je uložená v praktické tašce na zip s uchem. 
Chraťe svého psa i sebe před přehřátím v letním období! Pokud cestujete, kempujete, účastníte se různách akcí se svým psem v letních měsících, antisluneční plachta vám může pobyt velmi zpříjemnit. Stejně dobře jí můžete využít i na zahradě, přes boudu, na nechráněném místě. Plachta funguje jako zrcadlo, její jedinečná hliníková vlákna odrážejí nažádoucí sluneční světlo a teplo od chráněného povrchu. Pokud plachtou chráníte auto, nechte okna nebo kufr otevřený. Pro dokonalé upevnění plachny na autě v případě větrného počasí doporučujeme magnetické háčky viz produkt níže. Lze použít i pružná upínací lana, tzv. gumicuky. Plachta má pro tento účel několik otvorů ve zpevněných krajích. Otvory jsou navíc zpevněné kovovými kroužky. 
Plachta je využitelná i v zimě, kdy v autě pro změnu udržuje teplo.
Velikosti
S – 2 m x 2 m – ideální na malý stan, přepravní box, klec, kenelu – tato velikost je dostupná pouze s 80% odstíněním – ZDE
M – 3 m x 4 m – ideální na běžný automobil, combi, větší stan
L – 4 m x 6 m – ideální na karavan, větší automobil, který pokryje celý, velký stan
XL – 5 m x 8 m – ideální na velký karavan, velký stan, na pergolu nebo zahradní přístřešek
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Protisluneční ochranná UV plachta s 90% (!) odstíněním vel. M, L, XL
4 m x 6 m - kvalitně Produktový přehled - levně 355366