Protištěkací obojek D.T. Systems 1125 DT No Bark


4 690 


Více detailů o

Protištěkací obojek D.T. Systems 1125 DT No Bark je extrémně odolný protištěkací obojek, který je 100% vodotěsný a disponuje funkcí impulz, který si můžete nastavit až v 8 úrovních. Obojek se zapíná na magnet, který je na plastovém obojku, level korekce vám ukáže dispej na přijímači a navíc je přijímač plně dobíjecí. Obojek DT Systems 1125 DT No Bark si zapamatuje vaše poslední nastavení, a tak ho po každém zapnutí nemusíte nastavovat. Obojek je sestavený tak, aby vydržel velké nárazy, takže je vhodný i pro malé, střední i velké psy. 
 
Detekce štěkání
D.T. Systems 1125 DT No Bark má detekci štěkání pomocí vibrací hlasivek. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí vibrací na elektrodách. Díky tomu se obojek nespouští na okolní zvuky od ostatních psů či jiných předmětů.
 
Typ korekce 
D.T. Systems 1125 DT No Bark využívá jako korekci elektrostatický impuls v 8-mi úrovních. Obojek si můžete nastavit podle citlivosti vašeho psa a nastavit korekci tak, aby bylo vhodná přímo pro něj. Korekce trvá pouze půl vteřiny, tak aby nedošlo k nevhodné a dlouhé korekci. 
Nastavení obojku
U D.T. Systems 1125 DT No Bark nastavujete pouze úroveň impulzu – začínáte od nejnižší, dokud nenaleznete hodnotu, která je psovi již dostatečně nepříjemná, aby ho od štěkání impulz odradil. Úroveň impulzu máte zobrazenou na displeji přijímače. 
 
Baterie a nabíjení
Obojek D.T. Systems 1125 DT No Bark je napájen nabíjecím NiMH 4,8V akumulátorem, který vydrží v provozu 3-5 dnů. 
 
Vodotěsnost
D.T. Systems 1125 DT No Bark je kompletně vodotěsný obojek, ne však ponořitelný. Díky tomu je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za deště i sněhu. 
 
Plemeno 
D.T. Systems 1125 DT No Bark má je vhodný spíše pro malé, střední a velká plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 5 kg.  
 
Délka obojku
D.T. Systems 1125 DT No Bark má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 50 cm. 
 Váha a rozměry
D.T. Systems 1125 DT No Bark přijímač má šířku 6cm, výšku 4 cm, hloubku 2,8 cm a jeho váha je pouze 133 gramů.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

detekce pomocí vibrací
plně vodotěsný 
8 úrovní impulzů
LCD displej 
magnet na obojku

žádné

Kdy psovi pořídit protištěkací obojek?
Štěká váš pejsek, doma o samotě, na projíždějící auta nebo v jiných nevhodných situacích? Soustavné štěkání psa dokáže soužití s chlupáčem znepříjemnit a vede k vyhroceným sousedským konfliktům  či stresovým situacím. Abyste nemuseli pejska zavírat, nebo se ho dokonce vzdát, raději odstraňte zdroj potíží: nevhodné štěkání psa. Protištěkací obojek představuje vysoce účinnou metodu, kterou se pejsek rychle naučí. Díky široké nabídce vyberete obojek pejskovi na míru, vzhledem k jeho velikosti i temperamentu.
Varianty korekcí na obojku:

Vibrace
Zvuk
Elektrostatický impulz
Ultrazvuk
Kombinace signálů

 
Jak se od sebe jednotlivé obojky liší?

vodotěsnými vlastnostmi
intenzitou a nastavením korekcí
nastavením citlivosti na štěkot
možností korigovat také vytí
rozlišením štěkotu zvukem či vibrací hlasivek
podle napájení a výdrže baterie 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
 Pro malé psy
 Pro střední psy
 Pro velké psy

Technické parametry

Rozpoznání štěkotu
vibrace hlasivek

Druh korekce
impuls

Síla impulzu
8

Nastavení citlivosti
ano

Vodotěsnost
vodotěsný

Napájení
nabíjecí

Baterie
NiMh 4,8 V

Výdrž v baterií
3 – 5 dní

Délka obojku
18 – 50 cm

Rozměr (š/v/h)
6 x 4 x 2,8 cm

Hmotnost
133 g

Obsah balení

Protištěkací obojek D.T. Systems
Elektrody
Nastavitelný obojek s magnetem
Testovací výbojka
Návod

 

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Protištěkací obojek D.T. Systems 1125 DT No Bark - kvalitně Produktový přehled - levně 352859