Protištěkací obojek Dogtra YS300


2 690 


Více detailů o

Protištěkací obojek Dogtra YS300 se řadí mezi elitu v sortimentu protištěkacích obojků. Disponuje vibračním režimem, vibračním upozorněním a 6 úrovněmi impulzu, které jsou nastavitelné uživatelem. Protištěkací obojek Dogtra YS300 je vhodný pro malá a střední plemena. Je nabíjecí, vodotěsný a může být používán i venku. 
Detekce štěkání
Dogtra YS300 štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí zabudovaného mikrofonu v obojku. Na rozdíl od většiny ostatních obojků, dokáže inteligentní technologie rozeznat běžnou činnost psa a tím zabraňuje falešnému spuštění činnosti obojku.
Typ korekce 
Dogtra YS300 využívá jako korekci vibrace a elektrostatický impuls v 6 úrovních. Nadměrné štěkání nejdříve spustí vibrační upozornění, pokud pes na vibrační upozornění nereaguje, je spuštěn elektrostatický impulz, který se stupňuje. 
Nastavení obojku
U Dogtra YS300 nastavujete pouze úroveň impulzu – začínáte od nejnižší, dokud nenaleznete hodnotu, která je psovi již dostatečně nepříjemná, aby ho od štěkání impulz odradil. Obojek sám rozpozná kdy pejsek štěká, jakou dobu a podle toho se aktivuje. Pokud pes přestane štěkat, obojek se vyresetuje do základního nastavení. Navíc balení obsahuje gumové nevodící elektrody pro situace, kdy pejskovi stačí signál pouze slyšet.
Baterie a nabíjení
Obojek Dogtra YS300 je napájen lithiovou baterií.  Doba nabíjení se pohybuje kolem 2 hodin a výdrž obojku na jedno nabití 5-10 dní. Především záleží na tom jak často se obojek spouští.
Vodotěsnost 
Dogtra YS300 je kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Díky tomu je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za deště i sněhu a pejsek se s ním může ponořit do vody.
Plemeno 
Dogtra YS300 má velmi malý a lehký přijímač, je tedy vhodný pro malá a střední plemena.
Délka obojku
Dogtra YS300 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 
Váha 
Dogtra YS500 má větší přijímač, který má váhu 113 gramů. Je tak vhodný  pro malá a střední plemena. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

inteligentní dvojitá detekce štěkání
plně vodotěsný 
6 úrovní impulsů
vibrační upozornění
indikace stavu baterie
vhodný i proti vytí
nabíjecí
vibrační režim

nemá zvukové upozornění

Technické parametry

Rozměr (š/v/h)
6,5 x 4,5 x 2,9 cm

Hmotnost
113 g

Síla impulzu
6

Nastavení citlivosti
ano

Délka obojku
20 – 70 cm

Druh korekce
impulz + vibrace

Vodotěsnost
vodotěsný

Napájení
nabíjecí

Výdrž v baterií
5 – 10 dní

Obsah balení

Protištěkací zařízení
Nastavitelný obojek
Gumové elektrody
Adaptér
Testovací výbojka
Návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Protištěkací obojek Dogtra YS300 - kvalitně Produktový přehled - levně 353853