Protištěkací obojek Garmin Pro 550 Bundle


11 990 


Více detailů o

 
Garmin PRO 550 Bundle

Garmin PRO 550 Bundle je profesionální výcvikový obojek, který nabízí dosah až 1,5 km, 21 úrovní dlouhého či krátkého impulzu, vibrace, zvuk, LED osvětlení, a navíc i protištěkací mód. Cvičit můžete až 3 psy najednou. Zřízení je nabíjecí a vodotěsné do nepříznivého počasí.
Elektronický výcvikový obojek Garmin PRO 550 Bundle umožní s technolobgií Tri-Tronics cvičit psa na dosah až 1500 metrů.  Možnost využití tří druhů korekce, vibrace, zvuk a impulz v 21 úrovních dělá váš výcvik pružnější k vašim požadavkům.  
Do krizových situací vám zařízení poskytuje korekci kontinuálním impulzem, který trvá podle délky stisku tlačítka. Bezpečnostní pojistka impulz po 8 mi vteřinách zablokuje, aby nedošlo k nepřiměřené korekci. Dlouhý impulz je řešením do situací, kdy pes reaguje pudově a není schopen vnímat okolí ani běžně účinné povely či signály.
Unikátní je kombinace výcviku s režimem proti štěkání, takže zařízení můžete využívat jak pro výcvik, tak ke korekci nevhodného štěkání psa.
 
Garmin PRO 550 Bundle služí pro výcvik až 3 psů najednou. Do horších světelných podmínek využijte integrované LED osvětlení na obojku, pro lepší lokalizaci psa. Navíc tento výcvikový obojek nabízí také funkci BarkLimiter™, díky které můžete vašeho psa odnaučit štěkat.
Dosah obojku
Garmin PRO 550 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 metrů. Dosah 1500 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Garmin PRO 550 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 21 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.
 
Detekce štěkání
Garmin PRO 550 identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 
 
Baterie a nabíjení
Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium – iónovou batérií. Vysílačka ydrží až 80hodin, přijímač 60 hodin. 
 
Vodotěsnost
Garmin PRO 550 je vodotěsné – odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 
 
Počet psů
Garmin PRO 550 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
Délka obojku
Garmin PRO 550 má velmi pevný a kvalitní obojek vyroben z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka 15 – 68 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 20,8 cm a hloubka je 5,4 cm. Hmotnost vysílačky je 221g. Šířka přijímače je 7,8cm, výška je 4,4 a hloubka 4,4 cm. Hmotnost přijímače je 98g.  
 
 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah až 1500 metrů
nabíjecí přijímač s výdrží až 80 hodin
možnost výcviku až 3 psů najednou
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
zvukové upozornění, vibrace a impuls
BarkLimiter

žádné

 
Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

 
Technické parametry

Dosah
1500 m

Hmotnost vysílače
221 g

Výdrž vysílače
1 – 3 dny

Výdrž přijímače
1 – 3 dny

Displej
nemá

Vodotěsnost
ponořitelný

Funkce
impuls + vibrace + zvuk

Napájení
nabíjecí

Hmotnost přijímače
98 g

Síla impulzu
21

Rozměr vysílače (š/v/h)
4,5 x 20,8 x 5,4 cm

Rozměr přijímače (š/v/h)
7,8 x 4,4 x 4,4 cm

Délka obojku
20 – 65 cm

Protištěkací mód
ano

Síla zvuku
1

Síla vibrace
1

Počet psů
1 – 3 psy

 
Obsah balení

PRO 550 ovladač
PT 10 obojek
Černý řemínek
AC adaptér
Prepojovací kabel
Nabíjecí klip
Elektrody
Manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Protištěkací obojek Garmin Pro 550 Bundle - kvalitně Produktový přehled - levně 352860