Protištěkací obojek Petrainer PET852


509 


Více detailů o

Petrainer PET853 je velmi malý, lehký a účinný protištěkací obojek. Jedná se o vynikající zařízení, které je vhodné pro všechna plemena psů s váhou od 5 do 90 kg. PET853 disponuje velkou výdrží baterií, 7mi úrovněmi impulsu a zvuku a možností nastavení citlivosti na štěkot v 5ti úrovních. Obojek je aktivován pomocí zvuku a je tak ideální volbou i proti vytí.Protištěkací obojek Petrainer PET852 je vhodný pro všechna plemena od 5 do 90 kilogramů. Protištěkací obojek PET852 zamezuje štěkání pomocí narůstající intenzity zvukových a šokových korekcí, které jsou ovládány mikroprocesorem, rozlišujícím psí štěkání od okolních zvuků. Při prvním zaštěkání zazní pouze krátký varovný tón. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, zazní tón intenzivněji. Při třetím štěknutí již dostane pes slabý impulz, doprovázený varovným tónem. Schéma obsahuje 7 stupňů korekce. První dva jsou pouze varovné tóny. Dalších 5 je postupně narůstající impulz a zvukový signál. Pokud přestane pes štěkat na 30 vteřin, schéma se opakuje. Pro bezpečí psa je obojek nastaven tak, aby po dosažení 7. stupně minutu na štěkání nereagoval. Díky použitému varovného tónu si pes rychle uvědomí, že jeho vlastní štěkání má za následek korekční impulz. Pokud zapomene, že štěkat nesmí, varovný tón mu znovu připomene, že přijde impulz, pokud nepřestane. PET852 má nastavitelnou citlivost, v závislosti na hlasitosti štěkotu. Pomocí tlačítek snadno nastavíte vhodnou citlivost pro Vašeho psa. 
Detekce štěkání
Petrainer PET852 využívá pro detekci štěkání zvuk. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí zabudovaného mikrofonu v obojku. Pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, mikrofon to zaznamená a obojek se spustí. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí.
Typ korekce 
Petrainer PET852 má jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls v 5-ti úrovních. Při prvním zaštěkání obojek varuje psa pomocí krátkého zvukového tónu. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, zazní tón intenzivněji. Při třetím štěknutí již dostane pes slabý impulz, doprovázený varovným tónem. 
Nastavení obojku
Síla impulzu se u obojku zvyšuje automaticky a to v 5ti úrovních. U tohoto modelu máte pouze možnost nastavení citlivosti na štěkot, kdy se obojek spustí. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru pro vašeho psa.
Baterie a nabíjení
Obojek Petrainer PET852 využívá pro napájení 6V baterie s označením 4LR44. Výdrž obojku se pohybuje řádově okolo 1 až 3 měsíců. Především záleží na kvalitě použitých baterií a jak často se obojek používá. Do obojku doporučujeme kupovat kvalitní alkalické baterie Energizer.
Vodotěsnost 
Petrainer PET852 není vodotěsný ani voděodolný. Díky tomu že nemá žádnou ochranu proti vodě a detekuje štěkání pomocí zvuku, doporučujeme tento obojek spíše pro běžné použití v domácnosti.
Plemeno 
Petrainer PET852 má velmi malý a lehký přijímač, takže je ideální i pro menší plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 5 do 90kg. U opravdu malých psů, mohou být poslední úrovně impulsu moc silné.
Délka obojku
Petrainer PET852 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 5 až do 65 cm. 
Váha a rozměry
Petrainer PET852 má velmi malý, lehký a ergonomicky tvarovaný obojek, který má šířku 6,9cm, výšku 3,7cm, hloubku 2,9cm a jeho váha je pouhých 40 gramů.

Výhody produktu
Nevýhody produktu

malý, lehký a dobře tvarovaný přijímač
možnost nastavení citlivosti na štěkot
velká výdrž baterií 
2 zvukové upozornění a 5 úrovní impulzu
ideální i proti vytí psů

atypická baterie 
není vodotěsný

 
V čem vám obojek pomůže?

k zamezení nežádoucího a nadměrného štěkání či vytí psa v bytě, při odchodu do zaměstnání apod..
efektivnímu odnaučení štěkání psa na lidi, auta a jiné psy při venkovním venčení nebo na zahradě

 

Technické parametry

Rozpoznání štěkotu
pomocí zvuku

Druh korekce
impuls + zvuk

Síla impulzu
5 úrovní

Nastavení citlivosti
5 úrovní

Vodotěsnost
bez ochrany

Délka obojku
5 až 65 cm

Rozměr
š.6,9cm x v.3,7cm x h.2,9cm

Hmotnost
40 gramů

Napájení
6V baterie

Baterie
4LR44

Výdrž v provozu
cca 1 měsíc

Obsah balení

Protištěkací obojek
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Protištěkací obojek Petrainer PET852 - kvalitně Produktový přehled - levně 350717